İşte Tomas Sivok'un yeni adresi

Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Çek futbolcu Tomas Sivok, kariyerine Türkiye'de devam etmenin planlarını yapıyor.

FUTBOL 02.04.2015, 16:36
3231
İşte Tomas Sivok'un yeni adresi

Beşiktaş'la olan sözleşmesi mayıs ayında sona erecek olan Tomas Sivok, büyük bir aksilik olmadığı takdirde kariyerine Türkiye'de devam edecek. Siyah-Beyazlı yönetimle yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan ve uzunca bir süredir kadro dışı kalan Çek savunmacı, yeni adresini netleştirdi.

Beşiktaş'ta forma şansı bulamamasına rağmen sakat olmadığı dönemlerde dahi Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'ndan davet alan 31 yaşındaki oyuncunun Kasımpaşa ile ön anlaşma yaptığı iddia edildi. Sivok'un, Paşa ile 2 yıllık bir anlaşma için uzlaşmaya vardığı ortaya çıktı.

Sivok'un, sezon biter bitmez Kasımpaşaspor ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. 2008'den bu yana Beşiktaş forması giyen Tomas Sivok, kulüp tarihinin en fazla çıkan oyuncularından biri olmayı başarmıştı.

Yorumlar (6)
fatih 6 yıl önce
yerini dolduramazsanız o zaman sorarız
basketbolmaciizle.blogspot.com 6 yıl önce
gitti sivok
iranlı kartal 6 yıl önce
gitsin...ne var bunda... adam mı yok dünyada...
grpbc 6 yıl önce
Sakatlıklar nedeniyle verim alamadık. 32 yaşında diz bağları problemli bundan sonra da verim almak zor. Yerine Kaboul veya o fizikte bir adam lazım. Pedroyu da satmalı bence..
karakartal 6 yıl önce
en azından bu sene faydalanabilirdik ama eğer sakatlığı ciddi ise o zaman teşekkür edilerek yollar ayrılmalı. Pedro franco çok iyi bir stoper ama bizim ligde olmuyor, özellikle de 4 lü savunmada.hatırlayın 100.yıldan sonra ronaldo da 4lü tandemde zorlanmıştı ağır adam yapamaz bizim ligde ve takımlarda. francoyu da iyi bir fiyata satıp kaboul alınmalı ben de grpbc ye katılıyorum.
bjkli 6 yıl önce
rıza calımbayın kasımpaşa ya ılk transferı..kasımpasa acısından akıllıca.