İşte Slaven Bilic'in Aklındaki Muhtemel 11!

Beşiktaş'ın Hırvat teknik direktörü Slaven Bilic, Almanya kampında 11'ini şekillendirdi. İşte Bilic'in kampın ardından kafasındaki 11...

İşte Slaven Bilic'in Aklındaki Muhtemel 11!

 Beşiktaş, 12 gün süren Almanya kampını dün tamamladı, tecrübeli isimler ön plana çıktı...

Şampiyonlar ligi 3. ön eleme turu maçları öncesi Teknik Direktör Slaven Bilic, tempoyu yüksek tutmadı. İki günlük iznin ardından pazar günüİngiltere’ye uçacak olan Beşiktaş’ın kadrosu kısıtlı. Bilic’in de işi kolayolmayacak. Gelin kamptaki oyuncuların performansına birlikte bakalım...

Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı, Kerim Frei ve Serdar Kurtuluş parlayanisimler oldu. Ancak,takımda hala oyun kurucu, iyi bir stoper ve lider isimeksikliği göze çarpıyor. Özelikle Mustafa Pektemek sezona çok formdabaşlayacak. İlk hazırlık maçında hat trick yaptı.

GENÇLER GÖZE GİRDİ

- Fizik ve kondisyon açısından en çalışkan isim İsmail Köybaşı. Çok hırslı geliyor. Bilic’in yüzünü güldürdü. Kerim Frei ise Gökhan Töre’yi aratmayacak. Ondan boşalan mevkide başarılı gözüktü.

- Motta ve İsmail defansın solunda rekabet içinde. Altyapıdan gelen Ümit Karaal da göze giren isimlerden. Furkan Yaman da Bilic’in gözdeleri arasına girmeyi başardı. Kadroyu zorlayabilir.- Kaleciler ise çok formda. Tolga, Cenk ve Günay birbirleriyle rekabet içinde. Hepsi de her an kaleyi koruyacak düzeyde. Savunmada sakatlıkdönemini atlatan Ersan Gülüm, dikkat çeken oyuncuydu. Yine ilk 11’indeğişmezi olabilir.

OLCAY BÜYÜK SİLAH

Sivok, Veli ve Necip sakatlıktan çıktılar. Ön liberoda denenen Franco gösterişsiz ama soğukkanlı. Şu an için kapalı kutu. Atiba ise tam bir joker. Olcay Şahan ise bu sezon daha da olgunlaşmış. Çabukluk ve güçdengesini çok iyi kullanıyor.Yeni transfer Cenk sakatlığı nedeniyle kendini gösteremedi. Karın kaslarından operasyon geçirmişti. Ağrıları artınca iğne tedavisi uygulandı.Bireysel çalıştı. Oğuzhan’ın eksiği çok. Henüz hazır değil. Uğur Boral ise istekliydi.

BILIC'İN KAFASINDAKİ MUHTEMEL 11!

Bilic’in kafasındaki 11 şu: Tolga- Serdar, Pedro, Sivok, Motta - Atiba, Veli, Necip, Oğuzhan - Olcay ve Mustafa Pektemek.

YORUM EKLE