İşte Gökhan Töre'nin vurulma anı!

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre'nin bir barda vurulduğu anın görüntüleri Star TV'de yayınlandı...

İşte Gökhan Töre'nin vurulma anı!

Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre'nin geçtiğimiz aylarda bir gece kulübünde vurulması ile ilgili görüntüler orataya çıktı.

Star TV Ana Haber Bülteninde yayınlanan görüntülerde Gökhan ve yanında yer alan BJK Eski Medya Sorumlusu Can İpekçi'nin vurulma anı ile hastanaye gidişleri güvenlik kamerasından kaydedilmiş.

İşte o görüntüler...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 5 yıl Önce

Dunya yildizi Guti, birkac kere gece kulubune gitti diye demedigini birakmayanlar, iste size gokhan tore simdi ne diyeceksiniz! Yakisiyormu bu adam Buyuk Besiktasa!

krtaim
krtaim - 5 yıl Önce

a.. remkli basini,takim iyiye gidiyor diyehep bunlar,canak takin se,,,,,sizler

deniz ne ayaksın?
deniz ne ayaksın? - 5 yıl Önce

deniz, bize yakışmıyor sen hangi renklisin söyle direk size verelim.işiniz gücünüz yok bizim haber ve yorumları okuyup yazıyorsunuz!s.kt.r. gitttt.

oktay
oktay - 5 yıl Önce

Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız beşiktaş için para kazandıracak projeleri paylaşınız :) gökhan töre ve beşiktaşlıların morallerini bozacak haberleri renkliler zaten paylaşıyorlar. Onlardan farkınızın olmasını temenni ederim. Bir beiktaş taraftarı olarak.

sermet demirbaş
sermet demirbaş - 5 yıl Önce

arkadaşlar böle olaylar oluyor malesef ama böyle olayları tahsip etmiyorum bugibi olaylar takımı kulübü camiayı zedeliyor arkadaşlar biliyorsunuz onur seref için fener maçında hareket yaptidiye apar popar kulüpten gonderdiler arkadaşlar enson olan olaylar rakip takimdaki olan futbolculara bakın örneğin melo emre volkan bunun üstüne söz varsa diyecek birşey yok ....Gökhanıda kaybetmiyelim takıma armaya kulübe sayip çık tarftar akan damla kırmızı son sözün önce allah sonra .Besiktaş bu aşkı seviyorum

sermet demirbaş
sermet demirbaş - 5 yıl Önce

paskal numa bunlar adam gormemisler

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

geçti gitti mk daha ne dile getiriyonuz bunları sıkerim mk yeter lan bizim takımla uğraştığınız yeter lan yeter bi gururlanamadık

Ugur
Ugur - 5 yıl Önce

Burada yorum yapmaya calisan sahte besiktaslilarda osuruk kadar akil yok! Su alttaki sacma sapan yazilara bak!