İşte Bilic'in ikna ettiği o yıldız!

Beşiktaş'ta Slaven Bilic, takımdaki jokerlerinden biri olan Atiba'nın sözleşmesinin uzatılması için devreye girdi.

İşte Bilic'in ikna ettiği o yıldız!

Beşiktaş'ta Slaven Bilic, takımdaki jokerlerinden biri olan Atiba'nın sözleşmesinin uzatılması için yönetimden bizzat talepte bulundu.

Premier Lig'den bazı takımlarla görüşme halinde olan Atiba ile de konuşan Bilic'in Kanadalı oyuncuyu siyah-beyazlı takımda kalmaya ikna ettiği ise gelen bilgiler arasında. Yönetimin 1+1 yıllık sözleşme önerdiği Atiba'nın 2+1 yıllık şartı olduğu, Bilic'in de bunun kabul edilmesi talebinde olduğu gelen haberler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necip
Necip - 4 yıl Önce

Pardon yildiz dedigi Atibami oluyor! Hah,hah,haaa. Lan bunlar hayatlarinda yildiz gormemis. Atiba dedigin adam 1,5 milyon dolara oynuyor. Bugun gitse bank asyada bile oynayamaz!

oçun
oçun - 4 yıl Önce

necip sen oçun musun bana mı oyle geliyo

Balkır
Balkır - 4 yıl Önce

Atiba ile kesinlikle devam edilmeli. Gerçekten takıma ciddi fayda sağlıyor. Haa dünya çapında bir yıldız olmasa da gönüllerimizin yıldızı...

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

Necip isimli arkadaş, sen futboldan zerre anlamıyorsun. bugün atiba takımdan ayrılsa fener de gs de almak ister. avrupada da rahatlıkla takım bulur kendine. kaprissiz, çalışkan, verimli bir adam. yıldız olmayabilir, ama tam bir takım oyuncusu. eduard cisse için de gitsin mitsin deniliyordu yıllarca yerine kimseyi bulamadık.

alınteri
alınteri - 4 yıl Önce

alınteri atibadır, emek atibadır. Ortasaha atibadır. bunu kuarezmasporlular anlayamaz. FORZA ATİBA. Sadece sahada konusan adam.

gürsel
gürsel - 4 yıl Önce

necip seni yakalarsam mucksss anladın sen onu

maf
maf - 4 yıl Önce

Yok kardeş yanılıyorsun sen. Necip denen gavat oçun değil, direk OÇ'un.

cancan
cancan - 4 yıl Önce

baylar..boşverin siz Necip gibi aramıza sızan itlere..Beşiktaş'lı kimin ter döktüğünü sahada görüyor. Yıldızın pahalı mı olması gerekiyor? Forma için herşeyini veren profesyonel lazım bize.BA veya SOSA'da pahalı değiller.Geçen sene VELİ'ye topçu mu değil mi tartışması yapılıyordu. Şimdi Almanya'dan Avrupa'dan hangi üst lige gideceği belli değil.