İşte Bilic'in ikna ettiği o yıldız!

Beşiktaş'ta Slaven Bilic, takımdaki jokerlerinden biri olan Atiba'nın sözleşmesinin uzatılması için devreye girdi.

FUTBOL 25.11.2014, 02:21
2430
İşte Bilic'in ikna ettiği o yıldız!

Beşiktaş'ta Slaven Bilic, takımdaki jokerlerinden biri olan Atiba'nın sözleşmesinin uzatılması için yönetimden bizzat talepte bulundu.

Premier Lig'den bazı takımlarla görüşme halinde olan Atiba ile de konuşan Bilic'in Kanadalı oyuncuyu siyah-beyazlı takımda kalmaya ikna ettiği ise gelen bilgiler arasında. Yönetimin 1+1 yıllık sözleşme önerdiği Atiba'nın 2+1 yıllık şartı olduğu, Bilic'in de bunun kabul edilmesi talebinde olduğu gelen haberler arasında.

Yorumlar (11)
Necip 6 yıl önce
Pardon yildiz dedigi Atibami oluyor! Hah,hah,haaa. Lan bunlar hayatlarinda yildiz gormemis. Atiba dedigin adam 1,5 milyon dolara oynuyor. Bugun gitse bank asyada bile oynayamaz!
oçun 6 yıl önce
necip sen oçun musun bana mı oyle geliyo
Balkır 6 yıl önce
Atiba ile kesinlikle devam edilmeli. Gerçekten takıma ciddi fayda sağlıyor. Haa dünya çapında bir yıldız olmasa da gönüllerimizin yıldızı...
karakartal 6 yıl önce
Necip isimli arkadaş, sen futboldan zerre anlamıyorsun. bugün atiba takımdan ayrılsa fener de gs de almak ister. avrupada da rahatlıkla takım bulur kendine. kaprissiz, çalışkan, verimli bir adam. yıldız olmayabilir, ama tam bir takım oyuncusu. eduard cisse için de gitsin mitsin deniliyordu yıllarca yerine kimseyi bulamadık.
alınteri 6 yıl önce
alınteri atibadır, emek atibadır. Ortasaha atibadır. bunu kuarezmasporlular anlayamaz. FORZA ATİBA. Sadece sahada konusan adam.
gürsel 6 yıl önce
necip seni yakalarsam mucksss anladın sen onu
maf 6 yıl önce
Yok kardeş yanılıyorsun sen. Necip denen gavat oçun değil, direk OÇ'un.
cancan 6 yıl önce
baylar..boşverin siz Necip gibi aramıza sızan itlere..Beşiktaş'lı kimin ter döktüğünü sahada görüyor. Yıldızın pahalı mı olması gerekiyor? Forma için herşeyini veren profesyonel lazım bize.BA veya SOSA'da pahalı değiller.Geçen sene VELİ'ye topçu mu değil mi tartışması yapılıyordu. Şimdi Almanya'dan Avrupa'dan hangi üst lige gideceği belli değil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın