İşte Beşiktaş'ın transfer listesi

Transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş harekete geçiyor.

FUTBOL 23.12.2014, 02:13
6215
İşte Beşiktaş'ın transfer listesi

Transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş harekete geçiyor. Beşiktaş muhabiri Fırat Günayer'in aktardıklarına göre son durum şu şekilde:

Adı sık sık Beşiktaş ile gündeme gelen Gökhan İnler transferi olursa sezon sonunda olacak gibi görünüyor. Napoli, futbolcuyu iyi paraya aldığı için yüksek fiyata satmak istiyor. Bonservis pazarlıkları var. 


Linnes ise Ocak'ta Beşiktaş forması giymeye çok yakın. Oyuncuyla kesin anlaşma sağlandı. Stoper arayışları ise devam ediyor.

Bunun yanı sıra Chelsea'den Kurt Zouma transferi  Beşiktaş'a kiralık olarak teklif edildi. İç transferde ise Veli Kavlak, Beşiktaş'ta kalmak istediğini yönetime bildirdi. Sözleşmede pazarlıklar devam ediyor, arada fiyat farkı var. 

Yorumlar (25)
Necip 5 yıl önce
Nerede ucuz,elde kalmis,bedava,yasli oyuncu varsa siraya girsin orman sizi alacak. Adamin gucu bu kadar,ne yapalim!
Ersin 5 yıl önce
Ya STR git Real Madrid i tut sen Necip...Transfer kadar başınıza tas düşsün be...
irma 5 yıl önce
bende ersin e katılıyorum STR git necip aziz sporu tut
ogundn 5 yıl önce
necip zaten fenerli
Apos 5 yıl önce
Necip bey sizde FB,GS ve Yıldırım Demirören tarzı var.Şımart bizi başkan ,"öff be ne trivoleydi" diye kendinizi avutup borcun 800 milyona çıkışına kafanız basmadı bile,BJK yi bırakmanızı şiddetle öneririm çünkü bu takımın bir yıllık maliyeti Snaider,burak,selçuk ve melo toplamından az ve onların üstündeyiz ve gelecek 10 yıl böyle olacak.
Ersin 5 yıl önce
Azizspor bu sene fukataliktan 1 transfer yapabildi. O da bedava ya Diego...Kulübede oturuyor. Necip bize laf atıyosa azizspor da kanser olur...
aslanavcisi 5 yıl önce
necip renklimisin doğru söyle bak kızmıcam yoksa topmusun
grpbc 5 yıl önce
yanardöner renklilerin yorumlarını kaale almayın arkadaşlarım, it ürür kervan yürür.
Sözleşmesi biten uğur boral hariç, sivok dahil herkesle sözleşme yenilemeliyiz. ayrıca devre arasında göreceksiniz bu yönetim sağ bek-stoper-ortasaha transferlerinin üçünü de yapacak. 2. yarı daha güçlüyüz dert etmeyin.. sağ salim şu devreyi kayıpsız kapatalım inşallah..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın