İşte Beşiktaş'ın o transferdeki planı!

Beşiktaş geçen sezon Jeremain Jones ile yaptığı sürprizin bir benzerini Avusturyalı oyuncu Zlatko Junuzovic ile yapacak.

İşte Beşiktaş'ın o transferdeki planı!
Beşiktaş geçen sezon Jeremain Jones ile yaptığı sürprizin bir benzerini bu sezonda da yapmayı planlıyor.
 
Geçen sezon herkes Tomas Sivok'un yerine bir stoper beklerken siyah-beyazlılar Schalke'den Jones'u transfer etmiş ve ikinci devrede de Pedro Franco ile yola devam etmişti. Bu kez siyah-beyazlıların Martin Linnes, Pavel Kaderabek, Maxi Pereira gibi isimlerle basını oyalayıp yine bir ön libero ile anlaşmak üzere olduğu iddiası ortaya atıldı. Siyah-beyazlıların Werder Bremen'de forma giyen Avusturyalı oyuncu Zlatko Junuzovic konusunda Alman ekibiyle bir süredir görüşme halinde olduğu ve 27 yaşındaki oyuncunun takım üzerinde Fabian Ernst etkisi bırakabileceği bildirildi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
grkan
grkan - 4 yıl Önce

ortasaha için tam ideal yaş

Timur
Timur - 4 yıl Önce

Stad acilinca, stadin onunde burada yorum yapan ezikleri devamli dovecez. Elimizi opturecez. Nasil sigacaz o got kadar stada bilmiyorum. Bize olimpiyat stadi gibi buyuk stsd lazim!

öhö
öhö - 4 yıl Önce

büyük bir takıma bu stad yakışmıyor orman abiiiiiiiiii,bu stadın kapasitesi ek türbünlerle artırılamaz mı???altından tarihi eser falan çıkmadı.en az 50.000 kişilik yapın şunu veya çarelerini bulun,yurt dışından uzman getirin,tam bir kasaba stdı.yakışmıyor türkiyenin en büyük takımına bu stadddddddd...

aman dıyım
aman dıyım - 4 yıl Önce

gereksız bır ortasha oyuncusu duz topcu