İşte Beşiktaş'ın o transferdeki planı!

Beşiktaş geçen sezon Jeremain Jones ile yaptığı sürprizin bir benzerini Avusturyalı oyuncu Zlatko Junuzovic ile yapacak.

FUTBOL 20.12.2014, 23:37
2329
İşte Beşiktaş'ın o transferdeki planı!
Beşiktaş geçen sezon Jeremain Jones ile yaptığı sürprizin bir benzerini bu sezonda da yapmayı planlıyor.
 
Geçen sezon herkes Tomas Sivok'un yerine bir stoper beklerken siyah-beyazlılar Schalke'den Jones'u transfer etmiş ve ikinci devrede de Pedro Franco ile yola devam etmişti. Bu kez siyah-beyazlıların Martin Linnes, Pavel Kaderabek, Maxi Pereira gibi isimlerle basını oyalayıp yine bir ön libero ile anlaşmak üzere olduğu iddiası ortaya atıldı. Siyah-beyazlıların Werder Bremen'de forma giyen Avusturyalı oyuncu Zlatko Junuzovic konusunda Alman ekibiyle bir süredir görüşme halinde olduğu ve 27 yaşındaki oyuncunun takım üzerinde Fabian Ernst etkisi bırakabileceği bildirildi.
Yorumlar (4)
grkan 6 yıl önce
ortasaha için tam ideal yaş
Timur 6 yıl önce
Stad acilinca, stadin onunde burada yorum yapan ezikleri devamli dovecez. Elimizi opturecez. Nasil sigacaz o got kadar stada bilmiyorum. Bize olimpiyat stadi gibi buyuk stsd lazim!
öhö 6 yıl önce
büyük bir takıma bu stad yakışmıyor orman abiiiiiiiiii,bu stadın kapasitesi ek türbünlerle artırılamaz mı???altından tarihi eser falan çıkmadı.en az 50.000 kişilik yapın şunu veya çarelerini bulun,yurt dışından uzman getirin,tam bir kasaba stdı.yakışmıyor türkiyenin en büyük takımına bu stadddddddd...
aman dıyım 6 yıl önce
gereksız bır ortasha oyuncusu duz topcu