İşte Beşiktaş'ın 11'i

Beşiktaş'ın Resmi 11'i: Tolga, Serdar, Ersan, Franco, Motta, Veli, Oğuzhan, Sosa, Olcay, Gökhan, Demba Ba

FUTBOL 01.02.2015, 14:31
3662
İşte Beşiktaş'ın 11'i

Beşiktaş'ın Resmi 11'i: Tolga, Serdar, Ersan, Franco, Motta, Veli, Oğuzhan, Sosa, Olcay, Gökhan, Demba Ba

 

Cenk Gönen, Atınç Nukan, Daniel Opare, İsmail Köybaşı, Necip Uysal, Kerim Frei ve Tolgay Arslan yedek soyunacak.

Yorumlar (6)
007 6 yıl önce
ULAN OZİ BU SON ŞANSIN BESŞİKTAŞ FORMASIYLA OYNADIN OYNADIN YOKSA BİDAHA İLK 11 HAYEL SENİN İÇİN.BU DA BLİCİN TORPİLİ OLMUŞ SANA.
asabi 6 yıl önce
55arkadaşlar! ısrarla günlerdir dile getirdiğim bir husus var. bize aslında acilen bir forvet lazım diyordum. cenk ve pekdemek sakat. liverpull maçı yaklaşıyor. orada tek demba ba ile mücadele edemeyiz. hazır bir forvet daha lazım diyordum. bakın yedek kulübesine, forvet yok. tolgay necip opare atınç kerim İsmail ve gönen cenk. forvetimiz bile yok...
6 yıl önce
Nerde lan supriz
burak alıcı 6 yıl önce
bize forvet falan lazım değil en azından bu taktikle tek forvet oynuyoruz 3 tane forvetimiz var. evet şuan ki durum kötü ve yaşanmaması gereken bir durum ama pektemek ve cenk iyileşti sayılır haftaya 2 side kadroda demba bada sağlam haftaya 3 forvetimiz birden olucak bunlardan biri 18 e bile giremiycek bugün chelsea bile kadrosunda 3 forvet tutarken bizim 4 forvet tutmamıs çok lüks olur o yüzden abartmanın anlamı yok. he şunu dersen anlarım pektemek yetersiz bize onun yerine daha kaliteli bir forvet lazım .... onun haricinde 4. bir forvete ihtiyacımız yok. liverpool a gelirsek o maçta demba bada oynasa cenkte oynasa savunmayı çok zorlıycak gol yada goller atıcak çünkü 2 sindede o yetenek güç ve özgüven var. oğuzhana gelirsek bence ozinin üstüne pek gitmeyin onun yaptığı güçlendirme çalışmalarını sis yapsanız bırakın 90 dakikayı 5 dakika bile koşamazdınız ozi yavaş yavaş yükselişe geçer merak etmeyin.... çünkü vücut olarak gerekli seviyeye ulaştı.
grpbc 6 yıl önce
ozzy'ye güvenin. güçlendirme çalışmaları biraz kötü etkiliyor ama söylendiği kadar da kötü oynamıyor. 1 aya bomba olacak
asabi 6 yıl önce
burak kardeşim yorumunun ozi dışındaki hiçbir kısmına katılmıyorum kardeşcim. örnek verdiğin takımın forvetleriyle bizim forvetlerimizi kıyaslarsan farkı görürsün. pekdemek yetersiz demem ben. hatırlayın sezon başı millet nasılda şaşırmıştı mustafamızın oyununa.. ancak talihsiz ve sürekli saktlanan bir insan. cenk ve dembaba Avrupa maçında çok rahat gol atarlar demene ise şaşırtıcı bakıyorum. zaman umarım beni haksız çıkartır. ama ben bir forvetin gerekliliği hususuna ısrarla temas ediyorum. forvetin çok diyorsun lüks olur diyorsun. ilk yarıyı htırla? çıktığımız maçları hatırla. Avrupa maçımız o döneme rastlasaydı ne olacaktı kardeşcim? dolayısıyla 3 forvetimizde kaliteli olsa dahi, bize bir forvet daha lazım. 4. forvet Furkandı demek ki her şekilde yedekli olmak gerekli. ozi hususu güvenmek tamam. ancak birazda oğuzhanımızın kendine vede potansiyeline güvenmesi gerek.