İstanbul'daki taraftarı unutamıyorum

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde elediği Hapoel Beer Sheva'nın futbolcusu Ben Sahar, siyah-beyazlı takıma övgü yağdırdı.

FUTBOL 13.11.2017, 10:57 14.11.2017, 03:02 kartalbakışı.com
678

Beşiktaş'ın geçtiğiimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaştığı Hapoel Beer Sheva'nın futbolcusu Ben Sahar, Vodafone Park ve siyah beyazlıları hala unutamadı. İsrailli futbolcu ülke basınına yaptığı açıklamda takımın Avrupa kupalarındaki performansını değerlendirirken, Beşiktaş'ı da örnek verdi. 

***

Hapoel Beer Sheva'nın futbolcusu Ben Sahar ülke basınına yaptığı açıklamada takımın Avrupa kupalarındaki performansını değerlendirdi ve, "Geçen sezon bizim seviyemizde iyi bir Avrupa serüveni yaşadık. Bu sezon da gruptan çıkmak istiyoruz. Steaua Bükreş deplasmanında aldığımız beraberlik son 2 maç öncesi bizim lehimize olacak bir skor. 2 puan geride olsak da hala ciddi şekilde şansımız var." ifadelerini kullandı. Ben Sahar bu açıklamaların ardından Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi performansına da değindi. 

***

"GEÇEN SEZONKİ BAŞARIYI TEKRARLAMAK İSTİYORUZ"

FutbolArena'nın derlediği haberde Ben Sahar geçtiğimiz sezon Avrupa kupalarında kendileri açısından başarılı bir dönem geçirdiklerini ve bunu tekrarlamak istediklerini söylerken, "Bunu devam ettirmek istiyoruz. Avrupa'da ne kadar ilerlersek Hapoel'in gücünü o kadar göstermiş oluruz. Sadece lige takılmamalıyız ama lig de önemli tabi." diye konuştu. 

***

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TAKIMI BEŞİKTAŞ"

Ben Sahar, geçen sezon eşleştikleri Beşiktaş hakkında da konuşurken, "Geçen yıl Beşiktaş'a elenmiştik ama bu çok da normal bir netice olmadı. Neticede çok büyük bir takıma karşı oynadık. Beşiktaş Türkiye'nin en büyük takımı. İstanbul'daki taraftarı unutamıyorum. Zaten baktığınızda bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde de çok başarılılar. Beşiktaş'a elenmek bizim için başarısızlık değil." diye konuştu. 

***

Kaynak: Futbol Arena

Yorumlar (0)