İspanya'ya gidecek!

Beşiktaş'ın Spartak Moskova takımından transfer etmek istediği Aras Özbiliz'in sezon sonuna kadar İspanyol takımı Roya Vallecano'ya kiralanacağı öğrenildi.

FUTBOL 21.01.2016, 00:20 21.01.2016, 00:23
5218

Yarın İstanbul'a gelip sağlık kontrolünden geçecek olan ve daha sonra Beşiktaş'a imza atacak olan Ermeni futbolcunun sezon sonuna kadar İspanya'da oynayacağı bildirildi.

Yorumlar (7)
asi kartal 5 yıl önce
ispanyaya niye gönderiyosunuz takım şampiyonluğa oynuyor olcayı gönderin gitsin evlendikten sonra olcay el frenini çekti sahada ne yaptığını bilmiyor ne gol ne asist nede top çalıyor artık..şenol hocam lütfen olcayı gönder ve arası oynat
Vedat 5 yıl önce
Orman gitsin ispanya ya da kurtulalim!
çağatay 5 yıl önce
büyüksün başkan tşkler.....
Orkun 5 yıl önce
Olcay gereksiz adam bjk nasil oynuyor anlamadim.zaten ben kovarin onu
Kovarim direk ilk 18 giremez
IRKÇI KİMDİR ? 5 yıl önce
IRKÇI KİMDİR ? Biz, Doğu'ya yada Ermenistan'a rahatça gidemiyorsak, bu yetmezmiş gibi söz konusu bölgelerdeki kişiler, kendileri soykırım yaptığı halde bize iftira atıp pişkinlikle bizim yaşadığımız topraklara geliyorsa ve göz dikiyorsa, ırkçı kimdir, bizim davamız vatan sevgisi, vatan müdafası, Allah'ın dostlarını sevip, düşmanlarına düşmanlık etmedikçe Allah'a iman etmiş olmazsınız, Mücadele 22, dinimizde hakikatin yanında olmayanın hiçbir ibadeti, hayır ve hasenatı, Allah katında kabul olmaz.
Yönetim İstifa 5 yıl önce
Böylelerinin burnunu kaldırıp baştacı ederek kulübümüzü kirletenleri istifaya davet ediyoruz, dolandırıcı İranlı Reza Zarrab, taraftara sus işareti yapan Alevi Olcay, son olarak Ermeni Aras, böyleleri bırakın formamızı görmeyi, Beşiktaşlıyım demeye bile utanmalılar.
Taraftar 5 yıl önce
Olcay solbeke çekilip solaçıkta Aras oynamalı