‘İlk yarıyı lider tamamlamalıyız’

Akhisar Belediyespor maçında şık bir frikik golü kaydeden Jose Sosa, maçtan sonra şunları söyledi.

‘İlk yarıyı lider tamamlamalıyız’

“Attığım gol için mutluyum. Kaleci hocamız ilk yarıda kalecinin genelde çok önde durduğunu söylemişti. Onun verdiği taktikte golü attım. Önemli olan kazanmaktı. İlk yarının sonuna geldik. Rakipler bize karşı tüm güçleriyle oynuyor. Maç kazanmak zorlaşıyor. İlk yarıyı lider tamamlamalıyız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
veli
veli - 4 yıl Önce

yorgun ve formsuzken bile fark yaratabilen adamlara "yıldız" denir. eli belinde kafasına göre oynayanlara değil. nokta.

Hayrullah
Hayrullah - 4 yıl Önce

Almeida gider Demba Ba gelir, Fernandez gider Sosa gelir. Burası Beşiktaş.

Tamer
Tamer - 4 yıl Önce

Fakat Quaresma gider yerine kimse gelmez. Cunku o yetenekte sadece Ronaldo var!

mphst
mphst - 4 yıl Önce

quaresma gider o yetenekte sadece ronaldo gelir diyen taraftarlarımız var, düşünün komediyi.. sizi kısa sürede hastanelere yatırmamız lazım.. hayır şuan bile yetenek anlamında ronaldodan çok daha yetenekli adamlar varken, akıllının biri sirk cambazı q7'sini övmeye çalışmış..

Oguz
Oguz - 4 yıl Önce

Quaresma geldiginde, havaalanina, imza torenine,maclara kostunuz ama dunya yildizi geldi diye. Simdi oynayan oyuncular demba ba haric, onun tek bacagi etmez. Ne deger olarak,nede yetenek olatak. Dogru adam ronaldoyla yetenegi cok yakin!

Senol
Senol - 4 yıl Önce

Dogru adamin imza toreninde bile 20 bin taraftar vardi. Bak besiktas 6 bin kisiye oynuyor. Nankorluk etmeyin. Trivelayi bizde ozledik.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

her ün on tane trivela görüp maç kazanamıyoduk 5. mi olmuştuk 6. mı bu takım o takıma 6 çeker kimse kusura bakmasın

chigo
chigo - 4 yıl Önce

q7 li sezondaki başarısızluğın sırrı yıldızların verimsizliğimiydi yoksa kadrodaki diğer oyuncuların vasat altı,kazma topluluğu olmasımıydı bi düşünün...misal q7 pas atıyor boşa kacıyor ama nafile çunku paslaştığı köybaşı pas atmaktan aciz...yada guti ortasahada necipe pas veriyor,pozisyon alıyor ama gerisi yok çunku necip yanındaki boş adama pas vercek kapasitede bile değil.o zamanki kadroda en buyuk hata 3-4 yıldızın yanındaki 6-7 adamın kötü oyuncular olmasıydı.birde bu gözle bakın olaya.ne kadar iyi olursan ol yanındakilerde iş yoksa senin katkında sınırlı kalır.