İlk İsim Veli Kavlak

Dış transferi bitiren Beşiktaş, gözünü sözleşmesi bitecek olan oyunculara çevirdi.

FUTBOL 05.09.2014, 12:38
9562
İlk İsim Veli Kavlak

Sezon başında Demba Ba, Jose Sosa ve Cenk Tosun’u renklerine bağlayan, Gökhan Töre ile Ramon Motta’nın da bonservisini alan siyah-beyazlılar şimdi de gözünü iç transfere çevirdi. YöneticiAhmet Nur Çebi’nin, önümüzdeki hafta sözleşmesi bitecek oyuncularla masaya oturulacağı öğrenildi.

SIRADA ERSAN GÜLÜM VAR

Kara Kartal’da kontratı sezon sonunda bitecek olan Veli Kavlakhedefteki ilk isim olacak. Gurbetçi futbolcuyla geçen sezon masaya oturulmuş, ancak anlaşma sağlanamamıştı. Taraftarların çok sevdiği Veli’nin de kalmak istediği ve ortak bir noktada buluşulacağı bildirildi.

Yorumlar (2)
birkan 6 yıl önce
en az 3 hafta yok...
mete 6 yıl önce
birkan. gayet haklısın güzel kardeşim. bu arada veli mersindeki saçma zeminden sakatlandı ama hiç yalnız kalmaz, başka sakatlar da var. niye hep sakatlık bizde, bu sorunun cevabı sanki sır gibi 5-6 yıldır cevaplanamadı niyeyse. bu gibi durumlarda herkes takım doktoru ve ekibine laf ediyor, yani aslında sakatlığın nedeniyle tıp ekibini karıştırıyorlar. fizik kulları gereği doktor ve yanındakiler sakatlık olduktan sonra devreye giriyor oysa. bunu boş verelim. beşiktaş yönetimi ve teknik ekibi eğer hedeflerinde ciddiyse bu soruna bir an önce çözüm bulmalı. zemin midir, antrenman programı mıdır, hatta okuyup üfleme midir (ki sahalarda az bulunmadı muskalar tavşan ayakları vs. gerekirse kurban kesin ümraniyede) neyse bir an önce çözülmeli bu.