İlk Bomba Adriano

Başkan Fikret Orman, gelecek hafta Ukrayna'ya gidecek ve işi bitirecek. Rumen hoca ile el sıkışan Orman, Shakthar Başkanı Rinat Ahmedov da ikna edecek. Lucescu, 5 yıllık sözleşme imzalayacak. Yıllık 4 milyon euro alacak…

FUTBOL 30.05.2015, 14:25
İlk Bomba Adriano

 

BAŞKAN Fikret Orman, Vodafone Arena'ya Mircea Lucescu'yu getirmek için seferberlik ilan etti. Teknik Direktör Slaven Bilic ile yollarını ayıran Siyah-Beyazlılar, 100. yılın efsane hocası Lucescu ile her konuda anlaşmaya vardı. Bir hafta önce Ukrayna'da Rumen teknik adam ile bir araya gelen Başkan Orman, beş yıllık sözleşme önerdi. Siyah-Beyazlılar'ın bu teklifini kabul eden Mircea Lucescu, "Shakthar Donetsk Başkanı Rinat Ahmedov'u ikna edin. Ben seve seve Beşiktaş'a gelmeye hazırım" dedi. Ahmedov ile görüşen Fikret Orman, ilk toplantıda "Lucescu'yu vermeyiz" cevabını aldı.

YARDIMCILARI ZAGO VE İLHAN

Ama Başkan Fikret Orman, "Bir hafta sonra bir kez daha görüşelim" diyerek Rihat Ahmedov'dan randevu istedi. Ukraynalı başkan da bu isteği kabul etti. Mircea Lucescu da Ukrayna'daki savaş nedeniyle Shakthar Donetsk'ten ayrılmak istediği Ahmedov'a iletti. Gelecek hafta bir daha Ukrayna'ya gidecek olan Fikret Orman, transferi kesin olarak bitirecek. Ahmedov'u ikna etmeyi kafasına koyan Beşiktaş Başkanı, Lucescu ile 5 yıllık sözleşme imzalayacak. Rumen teknik adam, Siyah-Beyazlılar'dan her yıl için 4 milyon euro alacak. Mircea Lucescu'nun yardımcıları ise Beşiktaş'ın efsane oyuncuları Antonio Carlos Zago ile İlhan Mansız olacak.
 
İLK BOMBA ADRİANO

SİYAH-Beyazlılar, Mircea Lucescu'ya imza attırırsa ilk transferi de Shakthar Donetsk'ten olacak. Rumen hoca, Ukrayna ekibi ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Luis Adriano'nun alınmasını istedi. Beşiktaşlı yöneticiler, Lucescu geldikten sonra Brezilyalı forvet ile masaya oturacak. Bu sezon Shakthar Donetsk forması ile 31 maça çıkan Luis Adriano, rakip ağlara 21 gol gönderdi. 28 yaşındaki forvetin 11 de asisti var.

Akşam 

Yorumlar (32)
ysnylmz 5 yıl önce
hayaller Luce Zago İlhan,Luis Adriano.... Gerçekler Rıza Çalımbay,İ.Üzülmez,Babel...
176432 5 yıl önce
YAV HEEE HEEEEE
B888 5 yıl önce
Ah neredee vah nereeedeee keşke bu haber gerçek olsa lakin fikret yapamaz ki bu dediklerini be usta
kenan 5 yıl önce
anlat anlat heyecanlı oluyor alamasak da bir kaç gün bununla avunuruz sonra 36 lık delikanlı alırız
eagle63 5 yıl önce
haber yalan olduğu belli olmuyormu uefa ile anlaşma yapmış bedava golcü alacakmış peh peh
Bülent 5 yıl önce
4 mio e 5 yillik mukavele fiko bu parayi iki saglam stopere ve sagbeke verseydin bikic sanpion ederdi bizi
aslanavcisi 5 yıl önce
yıllık 4 milyon euro mu 2 bile fazla bilic 1,5 alıyoduluce gelse nolacak oyuncu almazsan saçmalamayın
hakan güzgülleri 5 yıl önce
70 yaşındaki adamla 5 yıllık sözleşme mi yapılır. heynckes lucescu'nun yaşında 3 kupa birden kaldırdı ve yaşından dolayı devam etmedi futbolu bıraktı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın