İkilinin yolu açıldı

Geçen sezona göre Kerim Frei’ya bu sene daha çok şans veren Slaven Bilic, milli takım arasından sonra Kerim ile birlikte Cenk Gönen’e daha çok forma şansı verecek.

FUTBOL 12.11.2014, 02:33
1408
İkilinin yolu açıldı

Geçen sezona göre Kerim Frei’ya bu sene daha çok şans veren Slaven Bilic, milli takım arasından sonra Kerim ile birlikte Cenk Gönen’e daha çok forma şansı verecek. Yönetimin de bu oyuncuların daha fazla oynaması gerektiği yönünde görüş bildirdiği öğrenilirken, özellikle Kerim Frei’nin üzerinde çok durulacağı bildirildi.

Yaşının genç olması nedeniyle birkaç sene içerisinde bonservisini katlaması beklenilen Kerim’in, sezon sonuna kadar her kulvarda oynatılacağı vurgulandı. Başakşehir maçındaki performansıyla dikkatleri çeken Kerim’in yanı sıra, son iki maçta yaptığı kurtarışlarla göze giren Cenk Gönen de, Tolga ile değişmeli olarak şans bulacak.

 

SKORER

Yorumlar (3)
sencer 6 yıl önce
bu ikiliye atınc ı da eklesin lütfen. Türkiye kupası maçlarında felan 90 dakika görev versin atınca.
seyit tan 6 yıl önce
ey biliç uyan artık ! kerim gibi futbolcuları ancak ve ancak oynatarak kazanabilirsin yok sa yedek kulübesinde oturtup son 15 dakika da oyuna almakla futbolcu kazanılmaz atın cıda böyle harcama ona da gerekli şansları ver artık
DURUKAN 6 yıl önce
KERIMIN GELDIGI YIL OYNATILMASI LAZIMDIN AMA NERDEE BILIC AT GOZLUGU KULLANIYOR BASKA SOZE NE GEREK SIMDIDE ATINCA TAKTI SANKIFRANKODAN KALIR YERI VAR GIBI