İki dev kulüp Franco‘yu izledi!

Kolombiya-ABD maçında en değerli oyuncu seçilen Pedro Franco'yu City ve Porto izledi.

FUTBOL 16.11.2014, 02:27
1976
İki dev kulüp Franco‘yu izledi!

BEŞİKTAŞ taraftarı artık Kolombiya Milli Takımı'nı desteklemeye başladı.

Jose Pekerman tarafından Kolombiya Milli Takımı'na çağırılan Pedro Franco, ABD ile oynanan maçta coştu. Kolombiya'nın 2-1 kazandığı karşılaşmanın 'En iyi oyuncusu' Pedro seçildi. 23 yaşındaki stoperi izlemeye gelen dünya devleri de vardı.

RAPOR BİLE HAZIRLAYACAKLAR

İngiliz devi Manchester City ile Portekiz ekibi Porto'nun gözlemcileri önceki günkü maçta Pedro'yu tribünden takip etti.

Gözlemcilerin 23 yaşındaki savunmacı hakkında geniş çaplı bir rapor hazırlayıp kulüplerine göndereceği de öğrenildi. Teknik Direktör Pekerman, Pedro hakkında konuştu: "Daha yeni yeni milli olmaya başladı. Ancak buna karşın bu maçta üst seviyede bir oyun sergiledi. Franco'nun ortaya koyduğu oyun beni fazlasıyla tatmin etti."

 

AKŞAM

Yorumlar (4)
kartalim 6 yıl önce
5 milyon verene hemen verin
serdar 6 yıl önce
Porto boşuna izlemesin o para vermez :D
Fatih 6 yıl önce
şahsen satılacaksa önümüzdeki değil 2016 yazında satılması yönünde daha milli takımada yeni çağrılmaya başladı o zamana kadar iyice kendini gösterir ve aşağıdaki arkadaş 5 milyon veren olursa demiş o zamana kadar fiyatı 10-12 milyon civarı olur daha iyi olur
grkan 6 yıl önce
porto belki 3 verir ama city teklif yapmaz, ne yazık ki son maçta kalitesini gösterdi, ne kadar yükselebileceğinide tahmin etmek zor değil, maximum değeri 5 6 milyon Euro olabilirki buda onun için çok zor