"İÇİNE SOKASIN GELİYOR..."

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yı 2-0 yendiği maçta attığı 2 golle yıldızlaşan Demba Ba'ya Şansal Büyüka ve Mustafa Denizli'den övgü dolu sözler geldi.

Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yı 2-0 yendiği maçta attığı 2 golle yıldızlaşan Demba Ba'ya Şansal Büyüka ve Mustafa Denizli'den övgü dolu sözler geldi.


Beşiktaş'ın Demba Ba'yı alarak büyük bir iş çıkardığını söyleyen usta yorumcular, Beşiktaş'ın eski golcüsü Hugo Almeida'yla karşılaştırmasını da yaptılar.

 


İşte Maraton programında geçen o konuşmalar...


"Bu takımalarda oynayan bu bölgeleri kullanan futbolcular her sezon gol krallığının olası adaylarıdır. Demba Ba da krallığın en büyük adaylarından. Beşiktaş yönetimi çok iyi bir iş yaptı bu transferde. 11 milyon avrodan 6'ya indirdiler bildiğim kadarıyla. Beşiktaş parayı yönetmeyi iyi biliyor. Diğer kulüpler gibi bol kese yapmıyor. Böyle pazarlıklarla oyuncuları almak büyük başarı. Beşiktaş Yönetimi Almeida'dan indirim bekledi sözleşme uzatmak için. Almeida iyi ki indirime gitmemiş de Demba Ba gelmiş Beşiktaş'a."


"İÇİNE SOKASIN GELİYOR..."


"Almeida'da negatif bir enerji vardı. Bireysel rekoru da 12 goldü. Demba Ba çok pozitif bir oyuncu. İçine sokasın geliyor. Sakatlık gelirmesine rağmen Almeida'nın bir sezonda oynadığı maç sayısına ulaştı neredeyse..."

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartalim
kartalim - 4 yıl Önce

masallah

metin
metin - 4 yıl Önce

işte bu nedenlerden mustafa hocaya bir türlü ısınamadım: 1) ba zaten tartışılmaz ama sosa'ya hiç değinmemiş. 2) almeida'nın derdi ve ba'dan farkı "negatif enerjisi" değildi. yetenekleri gayet kısıtlıydı ve tıpkı q7 ve fernandes gibi iyi bir profesyonel değildi, o kadar.

Recep
Recep - 4 yıl Önce

Metinmisin ne boksun quaresmadan bahsederken dikkatli konus. O kimseye benzemeyen bir yetenegi olan bir dunya yildizidir. Demba ba iyi futbolcu ama yetenegi q7' nin yarisi filandir. Anladinmi nonos!

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Her emegi gecen futbolcuya tsk etmeliyiz. Almeida 2 mio bedele geldi bize. Ba kesinlikle iyi adapte oldu takima. Fernandez ve q7 gelince elestiri gereksiz. Belki f.o. ve ekioi onlara daha ilimli davransaydi farkli ola bilirdi. Ferdiyi resmen küstürdüler. Sosa ba töre olcay frei atiba bunlar 1 no transfer ve sevkle izliyorum

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

bulent kardes Almeida sozlesme uzatilmadi diye sanirsam birde 1.5 milyon ero verildi menejerine

Gokay
Gokay - 4 yıl Önce

Sosa,tore,olcay,ersan filan 2. Sinif oyuncular.bunlari kim tanir avrupada, 1 kisi tanirmi? Ya Quaresma butun avrupa tanir. Ronaldoyla oynamiz adam. Barcelona,Chealsea,inter daha sayayimmi?

sencer
sencer - 4 yıl Önce

hoca sen olsan zaten BA yı aldırmazdın,afrikalılardan haz etmiyorsun. Ama bak bu ülkede en başarılı topu yine afrikalılar oynuyor.

maf
maf - 4 yıl Önce

Ulan kuarejmasporlular, hepinizin başına kuarejma kadar taş düşsün emi. Adam gideli kaç yıl olmuş.Gittiği takımda 11'de oynayamıyor hala hergün bin tane yorum yapılıyor onun için. Madem o kadar çok seviyorsunuz si ktirin gidin Portoyu tutun. Porto forumlarında yalayın kuarejmanızı.