Holosko Türkçe Anlattı,

Çaykur Rizespor'un Beşiktaş'tan kiraladığı Filip Holosko, 1-1 sona eren mücadele sonrasında açıklamalarda bulundu.

Holosko Türkçe Anlattı,

Beşiktaş'tan kiralık olarak Çaykur Rizespor'da oynayan Filip Holosko, 1-1 sona eren mücadele sonrasında açıklamalarda bulundu.

İŞTE HOLOSKO'NUN TÜRKÇE VERDİĞİ RÖPORTAJ

"Beşiktaş iyi takım. 1 puan bizim için çok önemli. 7 sene Beşiktaş'ta oynadım, benim eski takım. Zor bir maçtı benim için, herkes beni tanıyor, ben de tanıyorum. İki taraf için de avantaj oldu. Bugün iyi puan bizim için, biz çok mutlu."

"Beşiktaş bugün bence kötü oynamadı ama biz saha iyi kapattık. Biz çok kapattık saha ve atak çok zor kılıyoruz. Keşke biz bir gol daha atsa, ama 1 puan iyi bizim için"

YORUM EKLE
YORUMLAR
recep
recep - 5 yıl Önce

aslında bizde şu yanlış var. birilerini göndermek istediğimizde, onun yerine alınan var mı yok mu ayarlama yapamıyoruz. elin takımları, ben size oyuncumu verirsem nasıl yenisini alacağım vakit yok diyor. bizse parasını vererek gönderiyoruz. bizim takımımızda 6 yabancı var, yani 2 tane daha hakkımız ola bilirdi. e holosko takımımızda kalsaydı kötü mü olurdu? demba ba yok. diyelim ki mustafada saktlandı yada cezalı oldu neolacak? sonraki maçta fb yada gs ile olacak? ne yapacağız. neden alal acele gönderirler niçin planlama yapmazlar anlamam!

m.altaş
m.altaş - 5 yıl Önce

e durun bakalım sahaya çıkaracak 11 buluursak ne ala rizeyi yenemiyorsan bu iş bitmiştir bjk li taraftarlara yazık baksanıza maça bile gitmiyorlarş