Hocamız Güneş olsun

Beşiktaş'ta çoğunluk Bilic'in yerine Şenol Güneş'i istiyor

FUTBOL 23.05.2015, 02:48
Hocamız Güneş olsun

Bilic'le yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Beşiktaş'ta yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, aday enflasyonu yaşanıyor. Şenol Güneş, Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay, Sergen Yalçın ve Christoph Daum derken, Crystal Palace'ın menajeri Alan Pardew de gündeme geldi. Üzerinde en ittifak sağlanan isim ise Şenol Güneş. Yeni sezonda takımın başına getirilmesi düşünülen isimlerin başında gelen Şenol Güneş'e her geçen gün destek daha da artıyor.

 

Sezon başında Güneş'i takımın başına getirmek isteyen bazı yöneticiler, Başkan Fikret Orman ile İkinci Başkan Ahmet Çebi'yi geçememiş ve bu transfer gerçekleşmemişti. Ancak Slaven Bilic'in Konyaspor yenilgisinin ardından yaptığı 'ayrılık' konuşmasıyla birlikte; Orman ile Çebi'nin oluşan süreçte takımı düzlüğe çıkarabilecek ismin Güneş olduğu fikrine daha sıcak baktıkları ifade edildi. Bursa'yı kupada finale taşıyan Güneş, 3 Haziran tarihine kadar bir görüşme yapmayacağını ifade etti.

Yorumlar (8)
iranlı 5 yıl önce
ya bir durun hemen atlamayın yahu...
yavuz şen 5 yıl önce
yeni hocamız şeneo GÜNEŞ olsun. beşiktaşım şampiyon olsun.
Burak Doğan 5 yıl önce
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER
COO 5 yıl önce
yerli olsun şenol güneş olsun.
ogun 5 yıl önce
Şenol Güneş , gerçek bir öğretmen ve kişilikli bir insan . Biyografisini okursanız , bize ne kadar çok yakıştığını görürsünüz .
ogun 5 yıl önce
bu arada Biliçi gönderme . Gönderirsen mutlaka Şenol Hoca'yı al . İstikrar herseyden önemli . Samet'le devam etsek alınsın dedıgını alsak 3 sezonda 1 sanpiyonlugumuz vardı . Webo ve ospina isimlerini unutmayınız . Gordon milne 3. sezonda yakaladı . SEba olsa ne sametten ne de Biliçten vazgecerdı . Vazgeçiyorsak Şenol Hocadan vazgecmeyelım .
ogun 5 yıl önce
baskan 3 yıl secılırken dırektor zırt pırt devre arasında degısmez . istikrar ıcın yonetımsel sure gereklı ıse takım ıcınde yapılanma ıcınde sureye ıhtıyac var . bugun bilice 2 sene verdık , 1 sene daha hakkı var bence . yarın gelecek dırektore de 3 sene vermen gereklı , aksı takdırde başarı olasılıklara kalır . biliçle devam şayet gönderiyorsun şenol hocayla 3 senelik kapı gıbı sözleşme yap
ogun 5 yıl önce
bugun hamza hoca başarılı mı hakkaten biz ve fb puan kaybetmese bu futbolla 1 gole 3 puanlamı başarı gelecektı . olasılıktı vs oldu . seneye hamza hocayı devre arasında sutlarlar . biz Gordon donemını arıyorsak sabretmek zorundayız bu sene takımın neler yapabılecegını görmüşken yap boza gırmeyelım . 2-3 takvıye ıle çok iyi hale geliriz . olasılık ya da istikrarla sureklı başarı . secım bu aslında .