Hoca benim önümde koşuyordu

Rıza Çalımbay, Trabzonspor - Beşiktaş maçı öncesinde yayıncı kuruluşa konuştu. Röportaja Şenol Güneş ile birlikte gelen Çalımbay, Güneş hakkında açıklamalar yaptı.

FUTBOL 05.03.2018, 20:29 05.03.2018, 22:47 kartalbakışı.com
282
Hoca benim önümde koşuyordu

"Öncelikle Şenol Hoca'ya evine hoşgeldin diyorum. Hepimizin belli bir sorumluluğu var. Yıllarca Beşiktaş'ta oynadım. Futbola orada başladım ve futbolu orada bıraktım. Daha sonra başka bir kulvara geçiyorsunuz. Bulunduğunuz kuruma karşı sorumluluğumuz var. Şenol hocanın yeri bende fazladır. Ben küçükken milli takımda birlikte oynadık. Hoca benim önümde koşuyordu. Rıdvan da benim arkamda koşuyordu

Şenol hocayla karşılaştığım zaman çok mutlu oluyorum. Maçımız dostça geçecek, aksi düşünülemez. Mücadelemizi sahada yapacağız. Şenol Güneş'in Trabzonspor için ne derece değerli olduğunu biliyouz. Beşiktaş'ta da yıllardır mükemmel işler yapıyor. Hem ligde, hem de Avrupa'da Beşiktaş'a başarılar diliyorum.

Bence burada önemli olan iz bırakmak, kişilik olarak iz bırakmak. Gittiğin yerde saygı duyulması gerekliyor. Hem ben, hem Şenol hoca işini ciddi şekilde yapmaya çalışıyor. Umarım başarırız"

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (0)