Hernane, Beşiktaş'ın teklifini düşünüyor!

rezilya'nın en fazla taraftarı olan takımı Flamengo'nun eski yıldızı Hernane'nin Beşiktaş'ın teklifini ciddi ciddi düşünmeye başladığı iddia edildi.

Hernane, Beşiktaş'ın teklifini düşünüyor!

Brezilya'nın en fazla taraftarı olan takımı Flamengo'nun eski yıldızı Hernane'nin Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları Brezilya'da gündemi oldukça meşgul etmeye başladı. Oyuncunun menajeri Paulo Pitombeira, 14 milyon Brezilya realine Suudi Arabistan'ın Al Nassr takımına transfer olan Hernane'nin, Türkiye'den gelen teklifi ciddi ciddi düşündüğünü açıkladı.

CIANI İÇİN BEŞİKTAŞ'A ZORLU RAKİPLER

Öte yandan İtalyan Il Tempo gazetesi Lens, Cardiff, Leicester ile birlikte Beşiktaş'ın Lazio ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mickael Ciani'yi istediğini yazdı. Lazio'nın, Fransız oyuncuya sözleşme uzatmayacağı biglsini verdiği, bunun üzerine siyah-beyazlıların da aralarında bulunduğu takımlarla Ciani'nin menajerinin temas kurduğu bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Kesinlikle hatalı bir transfer olur çünkü Beşiktaşın en az 2 yıl forvet transferine ihtiyacı yok. Demba en az 2 yıl takımın gol yükünü üst seviyede çekecek gibi duruyor,bununla beraber arkasında canavar gibi hırslı,azimli,yetenekli ve en önemlisi Beşiktaş aşkıyla yanan Cenk ve Mustafa var..

receppp!
receppp! - 4 yıl Önce

bu takımın birde ömeri var onuda unutmamak gerek. ben onada çok güveniyorum doğrusu..