Herkes neler yapabileceğimizi görüyor...

Beşiktaş'ın Brezilyalı oyuncusu Anderson Talisca, Monaco'yu deplasmanda 2-1 yendikleri Şampiyonlar Ligi G Grubu maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

FUTBOL 18.10.2017, 00:27 18.10.2017, 02:32 kartalbakışı.com
176

Talisca'nın sözleri şöyle:

"Şampiyonlar Ligi gibi zor bir arenada 3'te 3 yapmak çok güzel. Bu galibiyeti bugün kutlayacağız ve diğer maçlara hazırlanacağız.

Herkes neler yapabileceğimizi görüyor. Daha ileri gidebiliriz. Bunlar günler çalışmayla olacak şeyler. Şimdiden belli olmaz.

Beşiktaş'ta çok güzel bir çalışma ortamı var. Bana bu ortamda çalışma ve Beşiktaş'ta oynama imkanı verenlere çok teşekkür ederim. Ailem de burada çok mutlu, ben de mutluyum. Avrupa'daki futbol haytım Benfica ve Beşiktaş ile devam ediyor. İki kulübe de teşekkür ediyorum. Her şey iyi gidiyor"

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (1)
necsoy 3 yıl önce
iyi de arkadaş rakibe orta sahayı bırakıp oynadın..dünya top kaptırdın..sadece sen değil ati-tolgay da çoğu atakta rakibe eşlik ettiler yoksa maçı 60" da bitirecektik....daha organize bir takıma çok sıkıntı yaşarız..yıllardır bu orta saha direnç problemi çözülemedi..artık daha genç,mücadeleci oyuncular bayrağı devralmalı....