Herkes bundan sonra çok dikkatli olmalı

Trabzonspor maçında girilen pozisyonlara olumlu bakan ancak futbolcuların konsantrasyon eksikliğini tenkit eden Sergen Yalçın, daha dikkatli olunmasını istedi

FUTBOL 02.02.2021, 16:04 05.02.2021, 11:20 kartalbakışı.com
1077

Trabzonspor maçında beklenmedik bir yenilgi yaşayan Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen Yalçın, maç sonrasında oyuncularıyla bir değerlendirme yaptı.

Siyah - beyazlı teknik adamın, “Maçta inanılmaz pozisyonlar oldu. Özellikle son dakikalarda çok net fırsatlar bulduk. Maalesef değerlendiremedik. Üç puan kaybettiğimiz için elbette üzgünüm ama bu kadar çok pozisyona girmemiz açısından çok umutluyum” diye konuştuğu öğrenildi.

Artık ligde kolay maçlar olmadığını her karşılaşmanın zorluk derecesinin yüksek olduğunu ve buna göre hazırlanmaları gerektiğini de vurgulayan Sergen Yalçın’ın, “Herkese şans veriyoruz. Bazı arkadaşlarımız konsantrasyon eksikliği yaşadı. Üst üste oynamasanız bile bunun olmaması gerekiyor. Herkes bundan sonra çok dikkatli olmalı. Özellikle basit kartlar görmememiz gerek” diyerek takımın eksiklerini anlattığı ifade edildi. (Milliyet)

Yorumlar (1)
Sergen 1 ay önce
Bu konsantrasyon eksikliği senin suçun be sergenim hiç maç önceleri çok konusmazdin Trabzon maçı öncesi devamlı bu maç önceki gibi değil falan diyerek hem trabzonu motive ettin hemde kendi takımını gereksiz strese soktun aslında sen trabzonu rahat geçer fark bile atardin.