''Herkes beni konuşacak!''

Derbinin kahramanı Mario Gomez, hem taraftarı büyüledi hem de iddialı açıklamalar yaptı: Herkes beni konuşacak!

FUTBOL 29.09.2015, 07:49 29.09.2015, 07:50
549

 “Para için ya da futbol yaşantımın son döneminde olduğum için Türkiye’ye gelmedim” diyen Alman yıldız, “Beşiktaş formasıyla kendimi futbol dünyasına yeniden ispatlamak ve büyük başarılar kazanmak istiyorum” diye konuştu.

Kara Kartal’da sezona hızlı bir giriş yapan ve Fenerbahçe derbisinde de galibiyeti getiren gol dahil olmak üzere iki kez fileleri sallayan Mario Gomez, Beşiktaş formasıyla hedeflerinin büyük olduğunu ve bunları birer birer gerçekleştireceğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, “Türkiye’ye para için ya da futbol yaşantımın son döneminde olduğum için asla gelmedim. Yeniden kendimi futbol dünyasına ispatlamak istiyorum. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda, ülkemin formasını giymeyi hedefliyorum. Beşiktaş’la büyük başarılar kazanacağımı düşünüyorum” dedi.

‘Daha iyi olacağım’

Geçen sezon yaşadığı sakatlıklar sebebiyle istediği kadar sahada kalamadığını vurgulayan Gomez, “Forma şansı buldukça, oynadıkça çok daha iyi duruma geleceğim. Bu takım için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Derbideki stat atmosferi harikaydı. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Onları hep böyle mutlu etmek adına, gollerimi her maçta atmayı umut ediyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)