Her maçta küfür

F.Bahçe-Beşiktaş derbisinde yaşananlar Milli Takım kampına da taşınıyor. Beşiktaş Yönetimi, A Milli Takım'a giden 3 oyuncusuna Emre Belözoğlu uyarısı yaptı: "Samimi olmayın mümkün olduğunca konuşmayın" dedi.

FUTBOL 26.03.2015, 09:50
1071
Her maçta küfür

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın önceki gün yaptığı sert açıklamada en çok dikkat çeken bölümlerin , „ — fri birisi de A Milli Takım konusuydu. Orman, Emre Belözoğlu'nun teknik direktör Slaven Bilic'e yönelik sözlerinin ardından yönetim kurulunda konunun masaya yatırıldığım söylemiş, "Böyle bir oyuncunun kaptanlığını yaptığı Milli Takım'a oyuncu göndermemeyi düşündük. Ancak konu milli bir mesele olduğu için vazgeçtik" ifadelerini kullanmıştı.

'Milli vetoyu gündemden çıkaran Orman'ın, Ay-Yıldızlı kadroya davet edilen oyuncularına ise Emre Belözoğlu uyarısı yaptığı ortaya çıktı.

'HER MAÇTA KÜFÜR'

Hollanda maçı için Almanya'da düzenlenen A Milli Takım kampına giden Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Ersan Gülüm'e yöneticiler kanalıyla haber yollayan Orman'ın, "Hocamıza her maç küfür eden bir oyuncu ile aynı ortamda bulunmak zorundasınız. Emre ile samimi olmayın mümkün olduğunca da konuşmayın" dediği öğrenildi.

Yorumlar (5)
hüseyin 6 yıl önce
göndermeyin milli takıma oyuncu.. Sporcularımızın ahlakı bozuluyor..
hamit 6 yıl önce
Olcay'dan ricam var. Zaten bir halta yaradigin yok, bari git kampta emreye sokulup agzinin ortasina bir tane patlat. yuzu gozu dagilsin itin. Ne ceza verirlerse versinler sonrasinda. Biz sana bakariz namin yurur.
bayburtlu 6 yıl önce
göndermesen ne olurdu emreyı tercıh edene bırakacaktınız şerefsızlerı mıllı takıma alan hocada onun kadar şerefsız madem emreyı alıyor ahlak problemını yok sayıyrosa neyın peşındeısnız gömndermeyın ben emrenın olduğu mıllı takımın yenılmesını ıstıyoruma rtık keşke göndermeseydınız beklentımız oydu sayın orman ayısı....ama yönetımde o karakter tyoktur basıretsız ıbneler..umarım yenılrız..
kartal kartal 6 yıl önce
ister vatan haini ister Türk değil desinler ben emre iti ve volkan ibnesi oldugu sürece milli takımı desteklemiyorum
murat 6 yıl önce
o kadar küfür edecek hakaret edecek milli takıma alınacak fatih terim sende defol birilerine yalaklık yapmak istiyosan bu milli takım yeri değil defol