Hepsi söz verdi

Beşiktaşlı futbolcular Slaven Biliç'e son maçında 3 puan hediye etmek istiyor

FUTBOL 29.05.2015, 08:13
Hepsi söz verdi

“Hocamızla kimimiz 1, kimimiz 2 sezondur çalışıyoruz. Kendisi her zaman bize yardımcı oldu, sorunlarımızla ilgilendi. Hepimizin üzerinde büyük emeği var. G.Birliği maçını kazanalım ve ona yakışır bir veda yapalım.”

BEŞİKTAŞLI futbolcular, bugünkü G.Birliği maçıyla siyah-beyaz macerasını noktalayacak olan Slaven Biliç’e 3 puanla veda etmek istiyor. Takımın başına iki sezon önce geçen Hırvat teknik adam, Torku Konya karşısında alınan mağlubiyetle birlikte kaçan şampiyonluğun ardından gelecek sezon ayrılacağının sinyalini vermişti. 

BU maçtan sonra siyah-beyazlıların yönetim kurulu toplantısından sezon sonuna kadar devam kararı çıkarken bundan birkaç gün sonra oynanan derbide G.Saray’a da mağlup olunmasıyla birlikte Hırvat teknik adam kesin bir dille sezon sonu ayrılacağını açıklamıştı. Yönetim ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da bunu verdikleri demeçlerle doğrularken Biliç’in Beşiktaş macerası da sonuna gelmiş oldu.

HEPSİ SÖZ VERDİ

SON 2 yılda iyi ilişkiler kurduğu ve her zaman savunduğu oyuncularından ayrılacak olan Hırvat çalıştırıcıya öğrencileri bugün oynanacak G.Birliği maçıyla veda edecek. Siyah-beyazlı futbolcular dün kendi aralarında bir toplantı yaparken gündem de Biliç’in ayrılığıydı.

ONLARLA birlikte son kez sahaya çıkacak olan Biliç’e güzel bir futbol ve 3 puanla elveda demek isteyen siyah-beyazlı oyuncular, “Hocamızla bazılarımız 1, bazılarımız da 2 sezondur birlikte çalışıyoruz. Kendisi her zaman bize yardımcı oldu, sorunlarımızla ilgilendi. Hepimizin üzerinde büyük emeği var. G.Birliği maçını kazanalım ve ona yakışır bir veda yapalım” diyerek 3 puan için söz verdiler.

Yorumlar (9)
kartal 5 yıl önce
ulan hepinize beşiktaşın iyiliği oldu bir sürü para verdi evinize ekmek götürdünüz bu ülkede fakirin fukaranın hayal dahi edemeyeceği saltanat içindesiniz arabasıyla eviyle bakın sizi Avrupa tanıyor dün mahallede kimse tanımazken, beşiktaş size hep yardımcı olmuş şampiyon olarak sezonu bitirseydiniz de ona yakışır bu sezonu uğurlasaydınız. kafanıza göre ahde vefa örneği hemi sahtekarlar.
ali osman çimşir 5 yıl önce
çok önemli bu maç 3 puan almanız gerizekalılar.
ali osman çimşir 5 yıl önce
gazianteple berabere kal aksisarla berabere kal konyaya yenil galatasaraya yenil sonra bu maçı al.çok önemli bir galibiyet olur
Sergün 5 yıl önce
Deme yaaa..Demek söz verdiler,,sözünde dururlar onurludurlar yani..Pekiii daha iki hafta önce ne onuru ya bize para verin diyen bunlar deyilmi idi..Madem sözünde duruyorlar ligin son dört haftası için söz verselerdi ya..
iranlı 5 yıl önce
aman ne kadar önemli... bence biliç sen bunlara inanma ... bunlar geçen hafta gs maçında hani senin için oynayacaklardı...bunlar sözünü tutmaz...
Balkır 5 yıl önce
Sizin sözünüzü seveyim. hiç utanmadan da söz veriyorlar öyle mi? Hiç m, yüzünüz kızarmayacak bee? Hiç mi acımadınız bize? Hiç mi acımadınız Bilic'e? Yazıklkar olsun sizin gibi topçulara. Aldığınız paralar kursağınızda kalsın
Barbaros 5 yıl önce
Allah sizi davul etsin emi. Söz vermisler.
sukru 5 yıl önce
9'da 9, 8'de 8, .... , 5'te 5, 4'te 4... Sonunda geldik 1'de 1'e. Belki bu tutar.adasfdgasdfasdfsgs
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın