Hala Şansınız Var

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Türkiye'nin gruplardaki şansı hakkında yorumda bulundu.

FUTBOL 15.10.2014, 13:45
755
Hala Şansınız Var

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Biliç, Türk Milli takımına ve Fatih Terim'e destek vererek, grupta henüz her şeyin bitmediğini belirtti.

Sabah yapılan idman sonrası basın mensupları ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Biliç, Sivasspor maçı için "Eksiklere rağmen Sivas'tan 3 puan alabilecek bir kadromuz var" dedi.

Slaven Biliç'in açıklamaları şu şekilde:

SIRBİSTAN - ARNAVUTLUK MAÇINDA YAŞANANLAR BİZİM MAÇA YANSIMAZ

"Sırbistan - Arnavutluk maçında yaşananlar milli bir meseleden kaynaklanıyor ve bu bir milli maç. Bizim orada oynayacağımız maç daha farklı ve UEFA Avrupa Ligi maçı. Bu maça bir etkisinin olacağını düşünmüyorum"

HALA ŞANSINIZ VAR

"Milli Takımın sıralamasına bakınca her şey kötü görünüyor. Ama bu şampiyonada format farklı ve hala şansınız var. 3-4 maçlık periyotta her şey değişebilir. Ama bunun için arka arkaya kazanmak ve şansınızın yanınızda olması lazım. Çek Milli takımı ile yaptığınız maçı izledim. İlk yarı çok iyiydiniz ve bir penaltınız verilmedi. Ama ikinci yarı fiziksel değil zihinsel bir düşüş yaşandı."

FATİH TERİM'E ZAMAN TANIMAK LAZIM

"Fatih Terim ile teknik heyet konusunda analiz yapmak bana düşmez. Terim hem kulüpler düzeyinde hem milli takım düzeyinde Türk futbolu için ciddi şeyler yaptı, ciddi başarılar elde etti. Zamanı hak ediyor. Sorunu çözmek için kredi vermek lazım."

MİLLİ TAKIMLARA 13 FUTBOLCU GÖNDERDİK

"Milli Takımlara 13 futbolcu gönderdik. Bu bir taraftan gurur sebebi, bir taraftan da takımın iyi performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Ama bir taraftan da dezavantaj. Sivasspor maçına birkaç gün var ve biz tam kadro çalışamadık. Yine de orada çıkaracağımız kadro kazanmak için yeterli olacak"

Yorumlar (0)