Hacıosmanoğlu'ndan Beşiktaş'a eleştiri!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakemlerin alıkonulması skandalıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Hacıosmanoğlu, "Benim sözlerimi Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var!" ifadesini kullandı.

FUTBOL 31.10.2015, 00:28 31.10.2015, 00:30
1216

 Trabzonspor-Gaziantepspor maçı sonrası hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının sabah 04.00'e kadar hakem odasında beklemesinin yankıları sürüyor. Maçtan sonra yaptığı açıklamalar ve kadınlarla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılan İbrahim Hacıosmanoğlu, telefonla bağlandığı bir TV programında yine önemli sözler sarfetti.

Hacıosmanoğlu, "Hakemleri sanki alıkoymuşuz gibi bir algı yaratılıyor" ifadesini kullandıktan sonra şu açıklamaları yaptı:

"Hakem arkadaşa sorun. O gün 'Ben odadan çıkmak istiyorum' demiş mi! Benim söylediklerim ortada. Laflarımı çarpıtmak kimin işine yaramıyor anlamıyorum. Taraftarın tepkisine ise sonuna kadar hak veriyorum. Haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz."

'İsimleri açıklayacağım'

"Trabzon şehrinin üzerine oyunlar oynanıyor. Bir şehirin kaderiyle oynamak bu kadar kolay olamaz. Biz bedeli neyse ödemeye hazırız! Bazı kesimlerin bazı çalışmaları var. Ama bunları yaparak bizi sindireceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bu tür çalışmalar yürüten bazı isimleri de yakında açıklayacağım."

İbrahim Hacıosmanoğlu, iki ezeli rakip Beşiktaş ve Galatasaray'a da çattı. Trabzon Başkanı, "Benim açıklamalarım sonrası Fenerbahçe sessiz. Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Beşiktaş! Galatasaray! Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var! Adamlık dersini sizden alacak değiliz" ifadesini kullandı.

Cüneyt Çakır'a da çattı

Hacıosmanoğlu, bu sezon daha önce Trabzonspor-Galatasaray (0-1) maçındaki kararları tartışmalı olan ve son olarak Beşiktaş-Kasımpaşa maçını da yöneten Cüneyt Çakır'ı hedef aldı. Hacıosmanoğlu, bu sezon yönettiği maçlarda 'profesyonelce' hatalar yaptığını ileri sürdü!
Yorumlar (4)
babakartal 5 yıl önce
bi sus be adam ne çene varmış sende yıllarca Beşiktaşın hakkını yediler o zaman neredeydin ulan ben 42 yaşındayım kendimi bildim bileli hakemler şampiyonluklarımızı çalarlar dün de cüneyt çakır denen adam en az 20 dk.çaldı bizden sen nesin senin kulübün kaç yıllık çıkmış konuşuyorsun
Hacı 5 yıl önce
Hakemlerin gözleride sevinçten ağladıkları için şişmiştir herhalde..
şeyhmus 5 yıl önce
babakartal arkadadaşıma katılıyorum hakemler en çok beşiktaşımızın hakkını yemişlerdir hiç alakası olmayan sarı kırmızı kartlar bir maçta 5 kişi atmalar elle smaçlar biz gene senin konuştugunun yarısını konuşmadık sırf cinconlar 3 fenerliler en az 2 şampiyonlugumuzu çaldı hacı sen olsan 50 adamı öldürürdün şimdiye kadar
BİLİnC 5 yıl önce
yıllarca şampiyonlukları çalınmış, hakkı yenilmiş bir takımın taraftarı olarak, Sayın Hacıosmanoğlu na hak veriyorum, ve destekliyorum. Takımının maçlarına özelliklede kendi iç sahalarında atanan hakemler ve sonuçlarını izliyoruz. Haklarını yemişlerdir. Geçen sezonda Beşiktaş takımı olarak hakkımızın yenildiğini düşünerek şampiyon yaptıkları takımlardan para alsınlar diyerek lig tv almamıştım. Bu bir tepkiydi. Şimdide trabzonspor a destek vererek hak veriyorum. Bunlar takımımı yada taraftar dostlarımı bağlayan görüşler değildir şahsi görüşlerimdir. Yıllarca haksızlığa uğrayan bir takımın başkanı olarak Sayın Orman'a trabzonspor u karşısına almasını yakıştıramadım. Kendi hakkımızı bile savunamıyoruz, haklı birini eleştirmeyi de normal karşılıyoruz. Bu doğru bir yaklaşım değil. Hacıosmanoğlu na helal olsun. Sonuna kadar gitsin. Hakkını söke söke alsın. Belki bize de örnek olur, haksızlıklar giderilir de lig in gerçek şampiyon takımı hangisiymiş bütün dünya görür. ADALET için