Guti'den Beşiktaş'a Transfer Tavsiyesi!

Beşiktaş formasını 2010-11 sezonunda giyen Guti, Hernandez, siyah beyazlıların Arsenal maçında gösterdiği performansa hayran kaldı.

FUTBOL 20.08.2014, 19:20
15092
Guti'den Beşiktaş'a Transfer Tavsiyesi!

Beşiktaş'ın, İngiliz takımı karşısında oyunu domine eden taraf olduğunu dile getiren ünlü İspanyol futbol adamı, "Beşiktaş gerçekten çok iyiydi. Dikkatle izledim. Son derece cesur ve kazanmayı düşünen, karşı tarafa üstünlüğünü kabul ettiren bir oyun sergiledi" dedi. 

YARATICI BİR ORTA SAHA OYUNCUSU, STOPER VE SOL İÇ OYNAYABİLECEK BİR OYUNCUYA İHTİYAÇ VAR 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Guti, "Takım genel itibariyle çok iyiydi; ama bazı eksikler var. Daha doğrusu bazı bölgelere transfer yapmak gerekiyor. Bana göre takıma yaratıcı bir orta saha oyuncusu gerekiyor. Bir tane merkez savunma oyuncusu ve sol iç oynayabilecek bir orta saha oyuncusu daha gerekiyor. Bunlar da olursa Beşiktaş fantastik bir sezon yapar" diye konuştu. 


BEŞİKTAŞ'A DÖNMEK İSTİYORUM 
Şu anda altyapısından yetişip uzun yıllar formasını giydiği, İspanya ve uluslararası alanda pek çok kupaya sahip olan Real Madrid'te altyapı takımlarını çalıştıran Guti Hernandez, bir gün Beşiktaş'a dönmek istediğini yineledi, "Beşiktaş'ı sürekli takip ediyor ve çok seviyorum. Umarım bir gün tekrar Beşiktaş'ta görev alırım" dedi.

Guti, Vodofone Arena'nın açılışında yer alacak. 

Yorumlar (2)
grkan 7 yıl önce
sol iç derken ortasahanın solunumu kastetmiş onu anlamadım ama olcayı açıkçası ben londrada oynatmazdım acayip top eziyor, yapabildiği tek hareket var oda gol olmaz oyle bir kaleciye, frei ilk 11 baslayabilir
Volkan 7 yıl önce
sol ic = sol kanat