Guti'den şok rapor

Beşiktaş’ın müstakbel teknik direktörü Guti, Şenol Güneş’ten bağımsız olarak gelecek sezon için rapor hazırladı…

FUTBOL 02.03.2019, 11:20 03.03.2019, 10:58
3609

İspanyol teknik adam, takımda kalmasını istediği isimlerin yanı sıra beraber çalışmak istemediği isimleri ve transferde hangi yolu izleyebileceklerini yönetimle paylaştı. İspanyol çalıştırıcının verdiği ön rapor yönetimi şok etti. Guti hemen her mevkiide değişikliğe gitmek zorunda olduklarının altını çizdi.

* Karius’un bonservisini bu kadar yüksek bir rakama almaktansa Fabri’nin geri getirilmesi için çalışılmasını tercih ederim.
* Gökhan Gönül’ün yanına hatta yerine kesinlikle bir sağ bek almalıyız.
* Caner kalabilir ama Adriano kafa olarak bizimle değil, sol beke de takviye yapmak zorundayız.
* Vida konusu sizin insiyatifinizde ama eğer giderse üst düzey bir stopere ihtiyacımız olacak. Zorunluluk değil ama Isimat-Mirin bizim seviyemizde bir oyuncu değil. Roco ise gelecek sezon bizimle olmamalı.
* Atiba’ya teşekkür etmeliyiz. Medel’i ise satmalıyız. Ön liberoya ihtiyacımız olacağı kesin. Hatta bir değil iki tane.

* Dorukhan bence takımımızın en iyisi. Oğuzhan ise takımda olmamalı.
* Quaresma gitmişti, zorla kaldı. Gitmeli. Töre’yi ben yazın kampta istiyorum. Lens ve Töre’nin durumuna göre transfer yapabiliriz.
* Babel dönecek mi bilmiyorum ama bence dönmemeli. Güven’le devam edebiliriz ama rotasyonda. Ljajic’i solda kullanabilirim.
* Kagawa’nın bonservisini alabilirsek memnun olurum. Aksi halde Ljajic oyun kurucum olur ama yanına bir isim daha gerekir.
* Pektemek ile sözleşme imzalamayalım. Larin’den ise vazgeçelim. Burak’ın yanına bir değil iki forvet daha eklemeliyiz.

Fotospor

Yorumlar (5)
Sermet 2 yıl önce
Ağzına sağlık Guti. Yinede kibar davranmışsın.Gideceklere daha ilave edilecek isimler vsr.
Birde başta defolup gitmesi ama hemen gitmesi gereken Fikret Orman efendi var
karakartal- 2 yıl önce
adam doğruları söylemiş ama eksik sola layiç olmaz ağır adam oraya nji lokum gibi olur sağa ne lens nede töre olur orası sil baştan olmalı demekki neymiş sayalım kale değişiyor sağbek sol bek stoperler değişiyor orta saha sağ ve sol kanatlar değişiyor önliberolar değişiyor santraforlar değişiyor o halde bizim evladımız pırlanta gibi çocuklar masalını bırakacaksın kafanı kumdan çıkaracaksın gerçeklerle yüzleşeceksin daha şimdiden arayışlara başlayacaksın yani nazik poponuzu kaldırıp şimdiden satılacakları bir an önce elden çıkaracaksın alınacakları şimdiden belirleyip temaslara başlayacaksın başlayacaksında bunları bu yönetimmi yapacak inanıyormusunuz bence mümkün değil bunlar bu değişimi başaramazlar yine ağustosun sonu gelir son saniye bir kişi alır kapatırlar onun için orman ve ekibi umarım biran önce bırakırlar çünki beşiktaşa zarar verme konumuna geçtiler
Kara kartal 2 yıl önce
Guti nin tespitleri ni dogru ve yerinde buldum.Ayruca yedek oyuncular hskinda da aciklama yapsaydi iyi olurdu. Bu kakimla bise olmayacagi acik ve net gorundu 24 mac 41 puan bu cok dusuk bir ortalama mac basi 2 puan bile deyil.. Bu şu anlama geliyor bu kadro kompile yenilenmeli .bu eldeki futbolcularla bu is olmuyor.........
Kara kartal 2 yıl önce
Guti nin tespitleri ni dogru ve yerinde buldum.Ayruca yedek oyuncular hskinda da aciklama yapsaydi iyi olurdu. Bu kakimla bise olmayacagi acik ve net gorundu 24 mac 41 puan bu cok dusuk bir ortalama mac basi 2 puan bile deyil.. Bu şu anlama geliyor bu kadro kompile yenilenmeli .bu eldeki futbolcularla bu is olmuyor.........
Gökhan 2 yıl önce
Adam resmen takımı özetlemiş geleceği görüyor bence teknik direktör olarak kalmalı