Gurur Duyuyorum

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin Kasım ayı sayısında taraftarlara hitaben bir yazı kaleme aldı.

FUTBOL 01.11.2014, 15:57
943
Gurur Duyuyorum
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Hem başkan hem  de taraftar olarak siyahımızla, beyazımızla gurur duyuyorum" dedi.
 
Orman, kulübün aylık çıkardığı Beşiktaş Dergisi'nin kasım ayı  sayısındaki yazısında, geçen ay başlatılan "Gururlan" projesiyle ilgili  taraftarlardan çok güzel mesajlar ve öneriler aldıklarını belirterek, "Süleyman  Seba'nın, Baba Hakkı'nın, Şeref Bey'in torunları olarak her birinizin paylaştığı  duygular, benim de camiamla bir kez daha gurur duymamı sağlıyor" ifadelerini  kullandı.
 
Beşiktaş camiasının içinde gözlerini açan bir çocuk olduğu için gurur  duyduğunu belirten Orman, yazısında "Gurur duyuyorum ki; değerli ailem ve  büyüklerim beni Beşiktaşlı duruşuyla büyüttü. Gurur duyuyorum ki; camianın önde  gelen efsane isimlerini daha çocuk yaşımdayken tanıma fırsatı buldum. Gurur  duyuyorum ki; bizzat efsanelerimizden çok şey öğrenerek, onları örnek alarak  bugünlere geldim. Gurur duyuyorum ki; büyük bir aşkla bağlı olduğum böyle bir  camianın başkanı oldum" ifadelerine yer verdi.
 
"Sadece kendi imkanlarıyla, yeni mabetleri Vodafone Arena'nın  inşaatını başlatmak ve kulüplerine kazandırmanın kendilerine nasip olduğunu  vurgulayan Orman, şunları kaydetti:
 
"Gurur duyuyorum ki; Türkiye'nin ve dünyanın en önemli markalarıyla  sponsorluk anlaşmaları yaparak, her geçen gün gelirimizi daha da artırıyoruz.  Gurur duyuyorum ki; geçmişte çok zor süreçlerden geçmesine rağmen bu dev çınarı  aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyoruz. Gurur duyuyorum ki; altyapılarımızda  pırıl pırıl çocukları Beşiktaşımız'a ve Türk sporuna kazandırmak için  çalışıyoruz. Gurur duyuyorum ki; Beşiktaş armasının olduğu her branşta tek yürek  olarak başarılara koşuyoruz. Gurur duyuyorum ki; herkesin imrendiği, terbiyeli,  çalışkan, ahlaklı, Şeref'iyle oynayıp, Hakkı'yla kazanan sporculara sahibiz.  Gurur duyuyorum ki; ne koşulda olursa olsun evine götürdüğü ekmek parasından  artırıp, maç bileti alan, formasını alan, Vodafone Arena'ya bir tuğla koyan  birbirinden değerli taraftarlarımız var. Hep demez miyiz; Beşiktaşlı olmak  herkese nasip olmaz! Ben hem başkan hem de taraftar olarak siyahımızla,  beyazımızla gurur duyuyorum." 
Yorumlar (8)
kartal 6 yıl önce
BEŞİKTAŞIN 2. KURUCUSU BÜYÜK BAŞKAN, BAZI SOYTARILAR SENİ ALDATMASIN TARAFTAR SİZİ DESTEKLİYOR, SİZE GÜVENİYOR
yavuz sen 6 yıl önce
helal olsun sana seni seviyor ve destekliyoruz
manyak1903 6 yıl önce
beşiktaşın 2 kurucusu diyen asalaklar oldukça beşiktaşı kuranlar daha çok olur.başta süleyman sebaya ve kurucularına hakarettir fikretormana 2.kurucu demek.bugün süleyman sebanın kazandırdıkları özellikle maddi imkanları sayesinde beşiktaş kendi parasıyla kendine stat yapıyor.aklınızı başınıza alın.bir müsibet yaşadınız 8 yıllık hala kişilerin arkasında koşuyorsunuz.ama artık size müstehak bundan sonra yaşanacaklar.yazık emeğe saygı başka bir şey birilerinin adamı olmak başka bir şey.
Hilmi 6 yıl önce
Kongre uyelerinin baskani fikret orman! Buyuk Besiktas taraftarinin yuzde 80' i seni istemiyor ve begenmiyor! Kendi kendini Avut sen! Zaren secim oncesi butun anketlerde bunu dogruladi,hep gerideydin. 5-10 bin kisinin baskanisin,diger milyonlarca taraftarin degil!
kartal 6 yıl önce
Allahın manyağı seni adam yerine koyup cevap vermeye vile değmez.
kartal 6 yıl önce
Hilmicik Beşiktaş taraftarının ezici çoğunluğu Başkanı ve yönetimi destekliyor desteklemeyenler sadece bugüne kadar maça beleş bietle giren sülğklerdir. Onların desteklememesi de çok normal çünkü artık beleş bilet yok.
Hilmi 6 yıl önce
Sahte besiktasli,sahte kartal. Besiktasimizi senin ve baskanin gibi ezik ve bdceriksizlere birakmicaz.yakinda defolup gideceksiniz senin yasin kadar deplasmana gittik biz.yeni stada almicaz lan inadina senin gibi osuruktan adamlari! Kapi onunde dayak var,hazir ol!
kartal 6 yıl önce
biz 20 yıldır paramızı ödeyerek maçlara gidiyoruz hilmicik. bugün de gidiyoruz. ama senin gibiler gelemez beleş bilet bitti, sahte Beşiktaşlı yazmışsın seni Beşiktaş manyağı yaparım akıllı ol