Güneş Veli'yi bekliyor

Beşiktaş'ta orta sahaya takviye yapılıp yapılmayacağı, Veli Kavlak'ın Avusturya kampına katılmasının ardından netlik kazanacak.

Güneş Veli'yi bekliyor

Beşiktaş'ta orta sahaya takviye yapılıp yapılmayacağı, Veli Kavlak'ın Avusturya kampına katılmasının ardından netlik kazanacak. Siyah-beyazlı yöneticilerle bir araya gelen teknik direktör Şenol Güneş,"Siz, olası bir transfer için çalışmalarınızı yapın. Son kararımı Veli'yi idmanda gördükten sonra vereceğim" diye konuştu. Yarın takıma dahil olması beklenen tecrübeli futbolcu, Cuma günü bir dizi testten geçirilecek. Beşiktaş'ta Veli'nin sakatlığına, Tolgay'ın çapraz bağlarının kopması eklenince orta sahaya transfer yapılması gündeme gelmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 3 yıl Önce

Veli de quaresmayla beraber oynadilar ilk gelislerinde. Su takimi adam et bee, q7.

hamit
hamit - 3 yıl Önce

şu takıma birde çok bien değil çok gören masör lazım yazık bu adamın omuzunun sinir sıkışması olduğunu ben aylar önce biliyodum. www.solozmasor.com

Giunti
Giunti - 3 yıl Önce

Şenol hocanın böyle bir hata yapacağına inanmıyorum, veliye göre transfer yapmak tamamen saçmalık olur. necip-veli-atiba ile 3 kulvarlı sezona başlamak, başlamadan havlu atmak demek. necip zaten bu takımın oyuncusu değil, iyidir-hoştur vs. ama futbol olarak bizim oyuncumuz değil, atiba-veli kendi aralarında rotasyon olur diğer oyuncu daha ofansif özellikleri olan, aynı zamanda top kapan, defansa yardım eden, geriden oyun kuran bir oyuncu olmalı ki tolgay bunu yapıyordu. o sakatlanmadan da yedek 1 oyuncu gerekiyordu. adam gibi - tepeye oynayacak bir orta saha olacaksa neciple vedalaşılıp 2 orta saha alınması şart. Senelerdir orta sahadan kaybediyoruz veli-atiba ikilisi koşar-top kapar ama kaptığı topu pozitif kullanamaz, geriden top alıp oyunu kuramaz, ileri destek veremez büyük takım için böyle bir orta saha gereksizdir. renklilere bakın hiçbiri 2 tane defansif-düz oyuncuyla orta saha kurmuyor.

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 3 yıl Önce

Raheem Lawal'ı almak lazım 2 3 milyon euro varsa kenarda. Al dursun her zaman fayda sağlar böyle adamlar hem de ligi tanıyor.

Sami
Sami - 3 yıl Önce

Cok Sukur. 3 sene yazdik cizdik ugrastik. Sonunda Quaresmayi getirttik. Oohh be Rahatladik inan ki! Simdi artik Maclara gidilir ve Forma alinir!

bjkli
bjkli - 3 yıl Önce

al lawalı bak işine bir yıldır topa vurmayan adam dan ne beklersin

Sami BERK
Sami BERK - 3 yıl Önce

Bu sene 4-1-4-1 oynanacak gibi. Tek defansif ortasaha, o sebeple atiba ve veli yetecek. Cenk-Beck-Rhodolfo-Milosevic(Franco)-Motta(Tosic)-Veli(Atiba)-Sosa-Oguzhan-Tore-Q7-Gomez. Bu 11 is yapar.

Altan
Altan - 3 yıl Önce

Veli dönsede dönmesede Gökhan inleri almamız gerekiyor.Gökhan ve İyi bir forvetle şampiyonluğa çok rahat oynarız.