Güneş'ten hakeme tepki: Rahatsız mısın?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor mücadelesi sonrasında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 27.08.2018, 00:36 27.08.2018, 21:46
1138

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor mücadelesi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde:

"Sürpriz oldu, mucizeler oldu. Oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Farklı kazanmamız gereken bir maçtı. Rakip, beklediğinden fazla golü atıp 3 puanı aldı. 3 tane gol yememiz mucizeydi. 2-0 öne geçmemiz gerekirken golü yedik. Net pozisyonu olmayan rakip gol attı.

Futbol oynamak için de tempoyu düşürmemek gerekiyor. 10 defa oyun duruyor. Rakibi dinlendirmek için mi geldin buraya? Hakemin buna göz yumması gerekirdi. Hakem geçen sezon da Antalya maçında attığımız golü vermedi, penaltı pozisyonunda rakip lehine ters faul kararı verdi. Rahatsız mısın? Kaç kere yere yatıldı, görmüyor musun?

Fotomaç

Yorumlar (2)
Kartal 2 yıl önce
Rahatsız sensin hoca eğer senin için dakika dahi önemliyse maçlara ilk dakikadan itibaren fırtına gibi basla bırak şu kontrollü başlama safsatasini su yaşına geldin hala bu safsata ile uğraşıyorsun burası Beşiktaş kartal gibi ilk dakikadan cokmeli
kartal 2 yıl önce
peki sen rahatsızmısın şenol hoca takımın kendi sahasında tempo yiyor baskı yiyor üç tane yiyor duruyor sen oynamaya başlıyorsun yeter artık bırak maçlara şu kontrollü oyun dalaveresi taktiğiyle başlamayı bıktık onun adı kontrollü oyun değil korkarak maça başlama. son iki buçuk sezondur hanği maçı ilk devre bitirdin ikiyi üçü buldun hangi maça fırtına gibi başladın,Beşiktaş her maçı rakip durduktan veya golü yedikten sonra oynamaya başlamış bununla da kalmamış bazen öne geçmiş bu seferde skora yatmış,hangi takım senin takımın kadar maç içerisinde değişkenli göstermiş siyah beyaz kadar farklı bir devre iyi bir devre kötü işin dahada kötüsü bu arızaları gidermeyi bırak dahada kötüye gidiyor orman da kendi egosu peşinde yeter be.