Güneş: 'Önemli olan Şampiyonluk'

Güneş, oyuncuları arasında Fenerbahçe maçının konuşulmaya devam edilmesi sonrasında sert çıktı. Başarılı hoca, yaptığı toplantıda, “Herkesin geride bıraktığımız bir maça değil camiamıza 3.yıldızı getirecek lig şampiyonluğuna odaklanmasını istiyorum” diyerek hedefi gösterdi.

FUTBOL 08.02.2017, 08:18 09.02.2017, 12:00 kartalbakışı.com
1088

Siyah-Beyazlılar’ın şampiyon teknik adamı Şenol Güneş, Türkiye Kupası’nda 1-0 kaybettikleri Fenerbahçe karşılaşmasının ardından derbi polemiğinin sürmesi sonrasında oyuncularına uyarılarda bulundu. Dünkü idman öncesinde oyuncularını etrafına toplayan başarılı çalıştırıcı, “Türkiye Kupası’ndan elendik ama hâlâ kendi aranızda bile bu konunun konuşulduğunu duyuyorum. Bu defter bizim için kapandı. Artık Türkiye Kupası’nda yokuz. O maçla ilgili olarak yaşananlar konusunda bundan sonra yönetim gerekli işlemleri yapacaktır. Biz sadece işimize bakıp önümüzdeki Karabükspor karşılaşmasını düşünelim” diye konuştu.

64 yaşındaki hoca, Spor Toto Süper Lig’de geçen sezon elde ettikleri şampiyonluğu bu dönemde de tekrarlamak zorunda olduklarını kaydederek, “Ligde 19 hafta itibariyle lider konumdayız. Ama yarışta hâlâ birçok takım var. Henüz bitmiş bir durum yok. Bundan dolayı Karabükspor maçını oldukça ciddiye almamız gerekiyor. Geriye değil sadece önümüze bakmaktan başka çaremiz yok. Herkesin geride bıraktığımız bir maça değil camiamıza 3.yıldızı getirecek lig şampiyonluğuna odaklanmasını istiyorum” sözlerini sarf etti.

Fanatik

Yorumlar (0)