Güneş meydan okudu! Yeniden şampiyon...

Beşiktaş, üst üste ikinci şampiyonluğunu görkemli bir baloyla kutladı. Şenol Güneş, hem eğlendi hem de ezeli rakiplerine meydan okudu: "Onların bizi yenmek için bir hayalleri olduğunu biliyoruz... Bizim de kendi gerçeğimiz, kendimizi geçmek olacak. Yeniden şampiyon olup kutlamalara devam etmek istiyoruz"

FUTBOL 07.07.2017, 04:15 07.07.2017, 20:58
1023

Beşiktaş, ikinci şampiyonluğunu muhteşem bir baloyla kutladı. Başkan Fikret Orman ve yönetici arkadaşlarının ev sahipliğindeki baloya, futbolcular ve teknik heyetin yanı sıra iş ve spor dünyasından bir çok ünlü davetli katıldı. Gecede doyasıya eğlenen teknik direktör Şenol Güneş, ezeli rakiplerine de meydan okudu. "Daha önce yaptıklarımızı yeniden yapmak istiyoruz" diyen tecrübeli çalıştırıcı şöyle devam etti:

***

PEPE, GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK

"Rakiplerimiz de çok güçlü ve değerli. Onların bizi yenmek için bir hayalleri olduğunu biliyoruz. Bizim de kendi gerçeğimiz kendimizi geçmek olacak. Yeniden şampiyon olup seneye de kutlamalara devam edeceğiz." Güneş, Pepe ile ilgili ise, "Pepe'nin kariyeri belli. Beşiktaş gibi büyük bir camiada markalı bir futbolcunun olması her iki markanın da gücünü artıracaktır. Takımın bir parçası olacaktır. Umarım faydalı olur" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)