Güneş, Love ile bire bir görüştü

Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Beşiktaş, yurt dışı kampı için Slovakya'yı tercih etti.

FUTBOL 30.06.2018, 22:44 02.07.2018, 11:09
732

Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Beşiktaş, yurt dışı kampı için Slovakya'yı tercih etti.

Bugün öğleden sonra Slovakya'nın Bratislava şehrine gelen siyah beyazlılar, şehre 30 kilometre uzaklıktaki Samorin bölgesinde kampa başladı. Akşam saatlerinde 1.5 saate yakın idman yapan futbolcuları ve teknik heyeti kötü bir sürpriz karşıladı. Sabah saatlerinden itibaren bölgede etkili olan rüzgarın antrenman sahasında da fazlasıyla hissedilmesi, güneş olmasına rağmen bir hayli soğuk bir havada çalışma yapılmasına sebep oldu.

Çalışma boyunca sık sık futbolcularla toplantılar yapan teknik direktör Şenol Güneş taktik antrenmanlara ağırlık vereceğini daha ilk günden hissettirdi. İdman boyunca 3 kez oyuncuları toplayarak onlara neler yapmaları gerektiğini anlatan tecrübeli teknik adamın idman başında Vagner Love ile uzun süre bire bir görüşme yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Kısa süren kondisyon hareketlerinin ardından pas ve 5'e 2 çalışması yapan futbolcular antrenmanın geri kalan bölümünde yarı sahada tek pasa dayalı taktik program gerçekleştirdi. Taktik çalışmanın ardından yapılan koşu çalışmaları ile Samorin kampının ilk idmanı sona erdi.

İzinleri devam eden Oğuzhan, Babel, Medel ve Adriano ile Şenol Güneş'ten özel izin alan Gökhan Töre idmanda yer almadı.

Beşiktaş, hazırlıklarına yarın yapacağı çift idman ile devam edecek.

DHA

Yorumlar (4)
Sermet 2 yıl önce
Gönderin şu işe yaramaz adamı.boşuna beslemeyın
Bjk Zihni 2 yıl önce
EEEE GALİBA İLK HABER BJK LE ANİLAN BAS TOS ŞİMDİ NEREYE GELİYOR. VE BİZİMKİLER YANLİŞ IN KURBANI OLUP, HEM OYUNCUDAN KAZIK YERSIN HEMDE KANDIRILIP CENK TEN KAZIK YERSIN. BUMU TRANSFER EKİBİN BAYILAYIM TRANFER PROFOSORU ETDAL BEY İ GÜNERE KURBAN ETMENIN FATURASI AHA SENE CIKAR BAKAYIM CIKIYORMU. SÜRÜN HEP SUKUT EKIP GUNERIN BECERIKSIZLIYI DENGELERI BOZDU. İLK YIL MUAZZAM GÜNER SISTEMI BOZDU. NEDIR BU IÇ ÇEKİŞME EHLİ İŞİNİ EHLİNE VERIRSEN HEM SEN HEMDE KULUP KAZANIR. (S. A. S) EFENDIMIZ. KABENIN FETHINDE, KABENIN ANAHTARI HIRISTIYANIN BAKIMINDA AMA ĞÜZEL BAKIMI OLDUGU ICIN. ASAPLAR YARASULALLAH KABENIN ANAHTARINI BIZLERE VERILMELİ DERLER YARASURALLAH DERKİ İŞİ EHLİNE VERECEN BU İŞİ BU DAHA IYI YAPIYOR. DER. BUNU NIYE ÖRNEK VERDIYIMI ANLAMİŞLARDIR. SANIRIM. UMARIM. BABMIN OGLU DEYIL AMA İŞNİ İYI YAPAN DIR.
Sermet 2 yıl önce
Görüşme şu adamla be hocam.Bu adam Beşiktaşımıza yakışmıyor
karakartal 2 yıl önce
şenol hocam görüşme bu adamın bjk vereceği bir şey yok kuru kalabalık kadro şişkinliği mustafa pektemeğin de durumu aynı gönder gitsin sakın ola lensi sağ bek oynatma gafletine düşme yakarsın takımı aras velide aynı bunlardan inan hoca bi cacık olmazzzzzzz inat etmeinat ettikçe batıyorsun baştan tavrını koy sana yakışanda bu