Güneş: İyi niyet, ölümden başka her şeyi yener

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayseri'de oynanan ve 4-1 galibiyetleriyle sonuçlanan Ankaragücü maçının ardından konuştu.

FUTBOL 24.11.2018, 21:53 26.11.2018, 11:07
594

Güneş, Ankaragücü taraftarlarının sahaya yabancı madde atmasıyla ilgili olarak "Oyuncular, maç yemeğinde çiçeklerle Öğretmenler Günü'mü kutladılar. Öğretmen asla 'İşe gidiyorum' demez, okula gider ve eğitir. Biz de işe gitmiyoruz, Ümraniye'ye eğitime gidiyoruz. Ankaragücü'nün çok sayıda taraftarı vardı, onları tebrik ediyorum. Ancak bizim bu anlamda sorunlarımız var. Bunlar üzücü. Ankaragücü taraftarı, bu şekilde takıma zarar verir. Mete Kalkavan, Fenerbahçe - Beşiktaş maçında da böyle olayları yaşamıştı. Bugün de maç az kalsın tatil olabilirdi." yorumunda bulundu.

Hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirten tecrübeli hoca, "Çok basit goller yemeye devam ediyoruz. Şimdi Avrupa maçımız var, sonra diğer maçlara bakacağız. Gazetelerde oyuncularla ilgili yanlış şeyler var. Sakatlık süreleri, kadroya alınmamalarıyla ilgili. Ben de onlardan bilgi almak istiyorum. Adem Ljajic iyi oynadı, güzel de bir gol attı. Takım olarak yardımlaşarak oynadık. Bugün biz iyi niyetle iyi oynayıp, hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. İyi niyet, ölümden başka her şeyi yener." diye konuştu.

Yorumlar (0)