Güneş'in Tolga Zengin Yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sporting maçı sonrasında konuştu.

FUTBOL 11.12.2015, 15:48 11.12.2015, 15:52
11541

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sporting'e 3-1 mağlup olarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı kaybetmeyi hak etmediklerini söyleyen Güneş, "Çok üzgünüz, kaybetmeyi hak etmedik. İlk golü yiyene kadar oyun kontrolümüzdeydi. Golden sonra panikledik ve 3 gol yedik. Rakip oyundan düşmesi gerekirken, biz oyundan düştük. Deplasmanda da olsa kazanabilirdik. 1-0'dan sonra daha fazla atağa çıkabilirdik. Yediğimiz gol moral ve fizik olarak düşüşe neden oldu. Takım kalitesi ve oyun olarak hiçbir maçı kaybetmeyi hak etmedik grupta. Artık geriye dönüş olmadığı için sadece üzülmek kalıyor. Yediğimiz gollerde basit hatalar yaptık. Düşünmemiz gerekiyor. Yediğimiz gol sonrası 10 dakikalık bölüm üzücü oldu. Maalesef üzgünüz" dedi.

"SADECE KALECİYE BAKMAK DOĞRU DEĞİL"

Tolga Zengin için yapılan eleştirilere değinen deneyimli hoca, "Maçı kaybettikten sonra bir oyuncu üzerinde muhakeme yapmak doğru değil. Yediğimiz gollerde hatalar var. Sadece kaleciye bakarak söyleyemeyiz. Orta sahada, forvette, defansta da hatalar var. Hep beraber kaybettik, hep beraber üzgünüz" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (16)
Ahmet 5 yıl önce
Siktir git defansa tosici alirsan tolgayi direk oynatirsan her Mac Boyle olur yavsak
Demir 5 yıl önce
10 yıldır kaleci yok diyoruz anlamadı yönetim..10 yıldır ülser olduk
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
İkiniz de defolun gidin Beşiktaşımızdan be!
Turgay 5 yıl önce
Kalecide hata yok diyosan sende brak hoca gule gule....
Ergun 5 yıl önce
Trabzon'dan buraya bizi kanser etmeyemi geldiniz
Onur 5 yıl önce
Ya ikinizde defolun
Riddick 5 yıl önce
Çocukluğumu
seviye 5 yıl önce
kalecide hata yok dememiş, sadece kalecide hata yok demiş. İlk iki golde beck in olması gereken yerde yeller esiyor. adam haklı 1-0 öndeyken bu kadar boşluk bırakmamalı takım geride.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın