Güneş'in Tolga Zengin Yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sporting maçı sonrasında konuştu.

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sporting'e 3-1 mağlup olarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı kaybetmeyi hak etmediklerini söyleyen Güneş, "Çok üzgünüz, kaybetmeyi hak etmedik. İlk golü yiyene kadar oyun kontrolümüzdeydi. Golden sonra panikledik ve 3 gol yedik. Rakip oyundan düşmesi gerekirken, biz oyundan düştük. Deplasmanda da olsa kazanabilirdik. 1-0'dan sonra daha fazla atağa çıkabilirdik. Yediğimiz gol moral ve fizik olarak düşüşe neden oldu. Takım kalitesi ve oyun olarak hiçbir maçı kaybetmeyi hak etmedik grupta. Artık geriye dönüş olmadığı için sadece üzülmek kalıyor. Yediğimiz gollerde basit hatalar yaptık. Düşünmemiz gerekiyor. Yediğimiz gol sonrası 10 dakikalık bölüm üzücü oldu. Maalesef üzgünüz" dedi.

"SADECE KALECİYE BAKMAK DOĞRU DEĞİL"

Tolga Zengin için yapılan eleştirilere değinen deneyimli hoca, "Maçı kaybettikten sonra bir oyuncu üzerinde muhakeme yapmak doğru değil. Yediğimiz gollerde hatalar var. Sadece kaleciye bakarak söyleyemeyiz. Orta sahada, forvette, defansta da hatalar var. Hep beraber kaybettik, hep beraber üzgünüz" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Siktir git defansa tosici alirsan tolgayi direk oynatirsan her Mac Boyle olur yavsak

Demir
Demir - 3 yıl Önce

10 yıldır kaleci yok diyoruz anlamadı yönetim..10 yıldır ülser olduk

RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 3 yıl Önce

İkiniz de defolun gidin Beşiktaşımızdan be!

Turgay
Turgay - 3 yıl Önce

Kalecide hata yok diyosan sende brak hoca gule gule....

Ergun
Ergun - 3 yıl Önce

Trabzon'dan buraya bizi kanser etmeyemi geldiniz

Onur
Onur - 3 yıl Önce

Ya ikinizde defolun

Riddick
Riddick - 3 yıl Önce

Çocukluğumu

seviye
seviye - 3 yıl Önce

kalecide hata yok dememiş, sadece kalecide hata yok demiş. İlk iki golde beck in olması gereken yerde yeller esiyor. adam haklı 1-0 öndeyken bu kadar boşluk bırakmamalı takım geride.