Güneş'in en tatlı sıkıntısı!

Quaresma'nın cezası bitti. Sosa ve Oğuzhan iyi durumda. . . Gökhan Töre ve Olcay da var. Mario Gomez'in yanında Cenk Tosun'a da yer aranıyor. Şenol Güneş'i tatlı bir sıkıntı bastı.

FUTBOL 09.09.2015, 08:34 09.09.2015, 08:36
328

 Süper Lig'in ilk 3 haftasında 2 galibiyet 1 yenilgi alan ve 10 gollen ligin en golcü takımı durumunda olan Beşiktaş, Medipol Başakşehir maçına bileniyor. Takımının genel durumundan memnun olan teknik direktör Şenol Güneş, orta saha ve forvet hattında hemen tüm futbolcularının formda ve hazır olması nedeniyle sıkıntı yaşıyor.


Trabzonspor maçında kırmızı kart gören Quaresma'nın cezasının bitmesi, Oğuzhan ve Sosa'nın yüksek forma ile birlikte Olcay Şahan ve Gökhan Töre'nin de takımın bankosu olması Şenol Güneş'i orta sahada hangi futbolcuları tercih edeceği konusunda sıkıntıya sokuyor. Şenol Güneş'in Mario Gomez'in yanında Cenk Tosun'a da forvette yer vererek 4-4-2 sistemini oynatmak istemesi işleri daha da karmaşık hale getiriyor! Güneş'in, sahaya süreceği 11'i taktik çalışmaların ardından son gün belirlemesi bekleniyor.


TAKVİM

Yorumlar (0)