Gündüz Maçı Güzel Oldu

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Adana Demirspor maçı sonrasında konuştu.

FUTBOL 24.12.2014, 16:22
Gündüz Maçı Güzel Oldu

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Adana Demirspor'a 2-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE ALBAYRAK'IN SÖZLERİ...

Veli'nin fair-play dersi veren hareketini değerlendiren Albayrak, "Türk futbolunda görmek istediğimiz, herkesin arzuladığı bir hareket. Bu tür hareketlerin öne çıkması, futbolun gelişmesi açısından da önemli. Kazanmak için her yol mübah değil. Şerefinle oynayıp, kazanma ilkemiz var. Veli'yi centilmence hareketinden dolayı tebrik ediyoruz." dedi.

"DERS ÇIKARILMASI GEREKİYOR"

İyi oynamadıklarını itiraf eden yönetici, "Bugün iyi oynamadık, rakibimiz iyi oynayıp kazandı. Aralık ayında çok maçtan dolayı takım yorgun. Bugün onu sizler de görmüşsünüzdür. Telafi edecek maçlar var. Her kaybedilmiş maçtan sonra, ders çıkarılması, tedbirler alınması da gerekiyor. Teknik ekibimiz gerekli tedbirleri alacaktır."

"GÜNDÜZ MAÇI GÜZEL OLDU"

"Gündüz maçı olması güzel. Güzel bir atmosferdi. Kapasite dolmuştu, büyük bir katılım vardı. Yayıncı kuruluşa teşekkür ederiz, onların da burada maçı oynamamızda emeği oldu. Gece maçıydı daha önce."

Yorumlar (4)
hasan kartal 4 yıl önce
tam malsiniz siz yaa, hem yorgun diyonuz hem türkiye kupasi gibi tenekeden ibaret bi kupa icin as kadro ile oynuyosunuz, sereflik ikincilik diye diye gayse fenev uzaya cikti biz yaya kaldik eyy albayrak efendi, uyanda baliga gidelim
umuti 4 yıl önce
e yensek daha iyi olurdu tabi... Oğuzhan çok formsuz arkadaşlar. Sanki Biliç i de aşar, yönetimin el atması lazım İyi bir Oğuzhan'a acil ihtiyacımız var.
fthspkn 4 yıl önce
mustafa allı helal sana arkadaş.doğru her yerde doğrudur.senin gibi gerçek Beşiktaş lıları görmek çok güzel.
sencer 4 yıl önce
ordan burdan sallamayın dan galaklar, beşiktaşlılık duruştur. herşey sahada başarı değildir tüpçü zihniyetliler sizi. beşiktaşlı olduğum için bir kez daha gurur duydum. Aferim çocuklar.