'Gücünü Göster 3 Puanı Al'

Bilic, Tottenham maçı öncesinde oyuncularını motive etmek için elinden geleni yapıyor. Londra'dan mutlak zaferle dönmeleri gerektiğini öğrencileriyle paylaşan Hırvat hocanın, “Rakibimizi evinde yenmemiz sürpriz olmaz. Herkes gerçek gücümüzü görmüş olur” dediği öğrenildi.

'Gücünü Göster 3 Puanı Al'

Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli teknik adamı Slaven Bilic, yarın UEFA Avrupa Ligi’nde C Grubu ikinci maçında Tottenham karşısına çıkacak olan oyuncularını hem mental olarak hem de moral olarak en iyi şekilde hazırlıyor. İngiliz ekibine karşı galip gelmelerinin sürpriz bir sonuç olmayacağını belirten Hırvat teknik adam, “Grupta beklenmeyen olay, Asteras Tripolis’in bizden puan almasıydı. Bunu kendileri de ifade etti. Bizim Londra’da Tottenham’ı devirmemiz sürpriz olmaz. Sadece herkes gerçek gücümüzün sahaya yansımasını görmüş olur. Bu yüzden sizden kesinlikle galibiyet bekliyorum.” dediği öğrenildi. 

‘Tek hedef galibiyet’

White Hart Lane’da çıkacakları karşılaşmanın güzel bir atmoseferde geçeceğini savunan 46 yaşındaki teknik adam, “C Grubu’nun iki favorisi karşı karşıya gelecek. Herkesin gözü kulağı bizim maçımızda olacak. Buradan alacağımız olası bir zafer, önümüzdeki diğer mücadelelere de yansır, önümüz açılır. Tek düşüncemiz galibiyet üzerine kurulu. Kimse aklından başka bir sonuç geçirmesin” diyerek oyuncularına hedefi gösterdi. 
 

YORUM EKLE