Göz kamaştıran pırlanta!

Atiba Hutchinson, “Örümcek adam” lakabına bir yenisini ekledi. Futbolcusunu öven teknik direktör Bilic, “Futbolun insanın gözünü kamaştırıyor. Pırlanta gibisin” dediği öğrenildi.

FUTBOL 01.08.2014, 03:48
45
Göz kamaştıran pırlanta!

Beşiktaş’ın, Feyenoord’u 2-1 yendiği maçta oynadığı futbolla ayakta alkışlanan Atiba Hutchinson’ı, başta Bilic olmak üzere tüm takım kutladı. Siyah-beyazlı futbolcular, Kanadalı oyuncuya Örümcek Adam derken, Slaven Bilic ise “Futbolun insanın gözünü kamaştırıyor. Pırlanta gibisin” dediği öğrenildi.

PSV Eindhoven’da oynadığı için Hollanda futbolunu çok yakından tanıyan Atiba, gösterdiği performansla sadece Beşiktaş taraftarını değil Hollandalılar’ı da kendine hayran bıraktı. Beşiktaş, aynı performansı sergilemeye devam etmesi durumunda, sezon sonunda mukavelesi son bulacak oyuncuyla  sezon içinde sözleşmesini uzatacak. Sadece oynadığı futbolla değil karakteriyle de takım içerisinde çok sevilen, Beşiktaş’ın kimliğine uyan Atiba’nın da, bu teklife çok sıcak baktığı ortaya çıktı.

Herkes tarafından maçın adamı seçilen Atiba Hutchinson’un ise, “Sadece ben değil, hepimiz çok iyi oynadık. Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Kendi performansımdan çok, takımın aldığı sonuç beni memnun etti. Bu iş daha bitmedi. İstanbul’daki maç oynanmadan turu geçtik diyemeyiz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kaynak: Milliyet.com

Yorumlar (0)