Gomez şoku!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferine "bitti" gözüyle bakılan Mario Gomez'in teminat mektubu istediğini açıklayarak bu oyuncudan vazgeçebileceklerini belirtti. Orman, "Gomez çok kaliteli bir oyuncu. Ancak biz hiçbir futbolcumuza teminat mektubu vermeyiz. Beşiktaş'a güvenmeyen gelmez, biz de almayız. Tek ilgilendiğimiz forvet de Gomez değil" dedi. İşte Orman'ın o sözleri:

FUTBOL 27.07.2015, 02:49
4287
Gomez şoku!

GOMEZ'E AYRICALIK YAPMAM
"Mario Gomez çok kaliteli bir oyuncu. Stuttgart'dan Bayern Münih'e 36 milyon euro'ya transfer oldu. Bayern'den Fiorentina'ya 24 milyon euro'ya gitti. Dünya Kupası ve Şampiyonlar Ligi kaldırmış bir futbolcu. Beşiktaş'ın gerçekleri var. Takımda bir denge var. Adalet sistemimiz var. Biz hiçbir oyuncuya önce diğerlerine sonra ödeme prensibi uygulamadık. Herkes parasını ve primini aynı anda alır. Beşiktaş'a transfer olan oyuncular için kimseye teminat mektubu verilmez. Güvenmeyen gelmez, biz de almayız. Öncelik Beşiktaş'tır. Tek ilgilendiğimiz forvet Gomez değil"

Yorumlar (9)
hakan güzgülleri 5 yıl önce
bravo başgan boşver teminat mektubunu. güvenmiyorsa o zaman italyada takılmaya devam etsin. fb gibi van persie yeter ki gelsin diye kalkıp teminat mektubu verecek değiliz.
mehmet 5 yıl önce
mario gomez 2014 dünya kupasında oynamadı. sakatlığından dolayı
poyraz can en 5 yıl önce
başladı ormanın yalan rüzgarları orman alamacagını anladı başiladı STAD gibi kıvırmaya şimdiye kadar niye cıkmadı da şimdimi cıktı bu O Teminat EGER öyle bir şey varsa NEDEN GÖMEZ İLK BAŞTA KONUŞULMADIMI OZAMAN İSTEMEDİDE ŞİMDİMİ İSTİYOR O TEMİNAT MEKTUPU BU FUTBOLCUYLA ŞARTLAR KONUŞULMADIMI NİYE ALACAGIZ DEMEYE O ZAMAN CIYAKLADINIZ ..KEDİ GİBİ BUNLAR UZNAMADIGI ETE MINDAR DİYENLERDEN..ORMAN GÖNDERİRKEN TU KAKA YAPTIGI YILDIZ Q7 KÖTÜLEDİGİ GİBİ Q7 ŞİMDİ NASIL YILDIZ DİYE TÜKÜRDÜGÜNÜ YALADI ORMANIN HANGİ SÖZÜ DOGU HANGİ SÖZÜNDE DURDU SÖYLESİNDE BİLELİM ...GÜNEŞLE ORMANLA BAŞARI ASLA GELMEZ 21 KUPA BİLE ALAMAZLAR GÜNEŞ BİLİCTEN BİLE KÖTÜ ..LİG BAŞLASIN GÖRECEGİZ NE KADAR DAYANACAKLAR ..GECEN SENEDEN KALDIGI YERDEN DEVAM EDEN 1 BJK VAR .2 DEGİŞKLK VAR BİLİC GİTTİ DAHA KJÖTÜSÜ GÜNEŞ GELDİ KAZMALARIN ARASINDA DERBİLERDE KRTK HEDEF MACLRDA OYNAYAMAYAN DEMBA GİTTİ ONU BESLEYECEK Q7 GELDİ ŞİMDİDE GOLCU YOK ORMANN TRNSRLR BUKDR YA SAKAT TOPCULARI ALIR GİDECK KAZMALARLA SÖZLEŞME YENİLER
Necip 5 yıl önce
Orman istifa!
hakim bey 5 yıl önce
N'DOYE iyidir abi macera aramayalım. Demba ba çağrılmıyor N'DOYE çağrılıyor senegal milli takımına lütfen dikkat !!!
asiholigan 5 yıl önce
siz fikret orman ın trasnfer yapabileceğine inanaıyor musunuz.çapsız fiko defolll lan. seçime git çapsız herif. necip le maç kazanacağına sana futbol fakiri seni.
Bülent 5 yıl önce
Fiko nun kivirmasi. Sanki oyuncularin parasini veremedimiz bir ülke. Bjk nin para sikintisi oldunu bir arastirmada duymamismidir. Gayet dogal istemesi. Delikanli ol fiko -- dedikodu yapma alamadin anlasanadin oyuncuyu kötüleme. Alamadik de kapa konuyu.
grkan 5 yıl önce
alamadık demiyorda :D, demba baya bile parası odenmedigi için performansı düştü, şampiyonluk gitti halen konusuypr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın