Gökhan’ın bize transferi mümkün

Beşiktaş'ın dış ilişkiler ve transferden sorumlu yönetim kurulu Erdal Torunoğulları transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 10.08.2015, 17:01
2709
Gökhan’ın bize transferi mümkün

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Torunoğulları, ‘’ Gökhan İnler için görüşmelerimiz sürüyor. Transferde her an her şey olabilir.. Menajeri Dino Lamberti ile iyi tanışıyoruz. Gökhan’ın bize transferi mümkün. Görüşme halindeyiz. İstediğimiz oyunculardan bir tanesi’’ dedi.

FIORENTINA İLE SORUN OLMAZ

 

Torunoğulları, ‘’Mario Gomez zor bir transfer oldu. Dünya starını Türkiye'ye getirdik. Çok önemli bir oyuncu. Sözünün eri. Yaptığımız bütün görüşmelerde çok tutarlıydı. Bayern Münih’teki başarılı dönemlerini Beşiktaş’ta da yaşayacak. Çok faydalı olacak. Bizim ilk sırada düşündüğümüz bir oyuncuydu. Böyle bir yıldızı getirerek takımımıza büyük bir oyuncu kazandırmış olduk. Kiralık olarak transferi önemli değil. Bizim Fiorentina ile aramızda sorun olmaz’’ ifadelerini kullandı.

 

Erdal Torunoğulları, ‘’Kaleci transferi düşünmüyoruz. Gündemimizde böyle bir konu yok. Boateng’le ilgilenmiyoruz" dedi.

Yorumlar (3)
eagleu 5 yıl önce
artık gelsin bitsin bu bekleme
ali 5 yıl önce
lig başladı artık getirin birini.
soner 5 yıl önce
Kaleci alın be.. kaleci.. Degaj bile yapmasını topu oyuna sokamayan 3 kötü kaleci var.. yapmayın bu kadar emeği harcamayın. Kaleci alın ya da kiralayın aq