Gökhan'a Tehdit!

Gökhan Töre’yi çok isteyen Bilic ile görüşen siyah-beyazlı yöneticiler, “İstediği yıllık ücret, takım içi dengeler açısından bizi zor durumda bırakır. Eğer bizim istediğimiz rakamlar olmazsa, Gökhan Töre’nin yerine başka bir oyuncu transfer ederiz” dediler.

FUTBOL 20.07.2014, 04:42
2981
Gökhan'a Tehdit!

Rubin Kazan Yönetimi ile bonservis konusunda anlaşılmasına rağmen, Gökhan Töre’nin parasal ısrarı yüzünden transferi bitiremeyen Beşiktaş Yönetimi, önceki gece takımın kamp yaptığı otelde transfer zirvesi gerçekleştirdi. Başkan Fikret Orman, Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, Futbol A Takımından Sorumlu Yönetici Mete Vardar ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları ile Teknik Direktör Slaven Bilic, toplantıya katılan isimler oldu.

Demba Ba transferinden sonra nasıl bir yol haritası çizilmesi gerektiğini konuşan yönetim ve teknik heyet, Gökhan Töre konusunda taviz verilmemesi yolunda fikir birliğine vardı. Buna göre Beşiktaş, ancak önerdiği rakamı kabul edecek, bunun dışında pazarlığa girmeyecek.

 

2.5 milyon euro istiyor

 

 

Gökhan Töre’yi isteyen Bilic ile konuşan yönetimin, “Biz bu oyuncunun bonservisi konusunda kulübüyle el sıkıştık. Ama Gökhan’ın istediği yıllık ücret, takım içi dengeleri açısından bizi zor durumda bırakır. Eğer bizim istediğimiz rakamlar olmazsa Gökhan Töre’nin yerine başka bir oyuncu transfer ederiz” dedikleri öğrenildi.

 

Beşiktaş’tan, tüm bonuslarla birlikte yaklaşık 2.5 milyon euro isteyen Gökhan Töre’nin bu talebine olumsuz yanıt veren siyah - beyazlı yönetimin, Bilic’e ayrıca, “Kadronda Kerim var. Gökhan Töre transferi bize çok maliyetli gelecekse, bir yabancı kanat oyuncusu da dahil ederiz” önerisini de bulunduğu bildirildi.

 

Kaynak : Milliyet

Yorumlar (4)
kartalleyta 7 yıl önce
yok birader. verin 1.5 milyon marko marine çatı çatur bundan iyi oynar. hem ozi de sağ açık oynayabiliyor. çok naz yapmasın.
be_wild 7 yıl önce
yalan haber arkadaşlar.doğruluk varsada maneajer şerefsizlik yapıyordur.
ATASOYK 7 yıl önce
yalan.. adam ümraniye de çalışıyor... adamla anlaşmadan kim tesislerini açar..
umut can cabadan 7 yıl önce
gökhan akıllı bir oyuncu, bjk ye geldiği zaman milli takıma net ilk 11 seçilmeye başladı, türkiye de daha net bir görüntü sağlarsınız milli takım için rusya biraz uzak kalıyor bize ondan dolayı burayı tercih edecektir, parada sorun yapmaz yapamaz yalan haber!!!