Gökhan ve Veli Birbirine Girdi! Şok Tartışma...

Gökhan Töre ve Veli Kavlak, Torku Konyaspor - Beşiktaş maçının devre arasında tartışma yaşadı.

FUTBOL 28.12.2014, 20:17
Gökhan ve Veli Birbirine Girdi! Şok Tartışma...

Torku Konyaspor ve Beşiktaş arasında oynanan maçın ilk yarısı biter bitmez şok bir olay yaşandı. İlk yarının son düdüğü ile birlikte Gökhan Töre ve Veli Kavlak saha içinde birbirine girdi.

İki oyuncunun sözlü olarak atışması araya Serdar Kurtuluş'un girmesi ile son anda kavgaya dönmeden önlendi. Tartışmanın ardından Veli kızgın bir şekilde soyunma odasına girerken Gökhan'ın ağzını kapatarak Serdar'a bir şeyler söylemesi gözlerden kaçmadı. 

Yorumlar (2)
reşatbjkbakü 4 yıl önce
Atiba'nin yaptiği bir vahşet.Asteras maçi ders olmadi,bir de derbi öncesi yaptiği ihanetmidir bilmiyorum.Bu bilerek derbide oynamak istemiyorum demekdir.Öyle diğilse hakemlerin bizimle iyi olmadiğini bile-bile neden yapiyorsun bunu,Allah aşkina!?
maradona 4 yıl önce
Beşiktaşın çok sağlam ve bu ülkedeki şerefsiz futbolu çok iyi bilen bir adama ihtiyacı var.bu maçta şuna dikkat edin,bu hakem eyyamcıdır,bu topçular fb lidir üzerinize oynarlar,itiraz etmeyin,boşa sarı görmeyin vs.gibi açıklamalar yapacak..ayrıca bu maçla benim şampiyonluk hevesim inanılmaz darbe yedi ne yalan söyliyeyim.bu futbolla yunan liginde ancak 4.oluruz biz..