Gökhan Töre'ye takım aranıyor

Beşiktaş Yönetimi'nin 2. yarıdaki kötü performansı nedeniyle Gökhan Töre'yi satabileceği öğrenildi. Bu oyuncuyu başta A.Madrid olmak üzere Valencia ve Newcastle kulüpleri istiyor.

FUTBOL 28.05.2015, 02:34
Gökhan Töre'ye takım aranıyor

Kartal' da yeni sezon öncesi radikal kararlar alınacak. Siyah-Beyazlı yönetimin Demba Ba dışında iyi para veren kulübe Gökhan Töre'yi de satabileceği ortaya çıktı. Özellikle ligin 2. yarısında kötü bir performans sergileyen ve zaman zaman disiplinsiz davranışlar sergilediği öğrenilen Gökhan Töre'yi başta A.Madrid olmak üzere Valencia ve Newcastle'ın istediği gelen bilgiler arasında. 

AYRILMAK İSTİYOR 


Beşiktaş Yönetimi'nin Gökhan Töre'yi iyi bir rakama satarak bunu dış transferde kullanmayı planladığı ortaya çıkarken yıldız oyuncu için A.Madrid kulübünün 6 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi. Son dönemde Beşiktaş'ta mutsuz olduğu öne sürülen ve parasını zamanında alamadığı için rahatsız olan Gökhan Töre'nin de ayrılma planları yaptığı gelen bilgiler arasında. Beşiktaş Yönetimi'nin Gökhan Töre konusunda en kısa zamanda karar vermesi bekleniyor. Başkan Fikret Orman'ın yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Gökhan 2. yarıda hayal kırıklığı yaşattı. Kendisine en ihtiyaç duyduğumuz maçlarda ya formsuzdu ya da sakattı. Bize istikrarlı oyuncu lazım" dediği öne sürüldü. 

KAYNAK: TAKVİM

Yorumlar (5)
halit 5 yıl önce
Gokhan icin 16-17 milyon eurodan asagi bir rakam kabul edilmemeli.. Demba ba icin de 8-9 milyon euro civarinda bir Rakam kabul edilebilir.. olcay ve pektemek icin 1 Er milyon euro yeterli.. bizden alsinlar da birileri necip.de var bide.tabi
kartal 5 yıl önce
takvim sen fanatik ve fotomaç tan betersin onlardan renklisin sana kalırsa bütün oyuncuları gönderelim kulübüde kapatalım geri zekalılar neyi yazacaksınız siz basın değilsiniz eskinin koca karılarına benziyorsunuz şiniz gücünüz ortalığı karıştırmak yazık sizi de bu ülkeden sayıyorlar.
serkanatlı 5 yıl önce
arda nın 18 ettiği yerde gökhan 28 eder.
halit 5 yıl önce
Bunun adi futbolcu yonetememedir.. quaresma yi da yonetemediler gokhan.i da.. fb yada gs gibi guclu bir.yonetimimiz.olsa boyle olmaz.bu isler
serdar 5 yıl önce
Gökhanı bjk tan ayırmak için bu kadar uğraşılır mı? Bir kişi cevap vermiyor!