Gökhan Töre’ye 18 milyon Euro

Demba Ba'yı 13, Atınç'ı 5 milyon Euro'ya satarak kasasını dolduran Beşiktaş'a baş döndürücü bir teklif daha... Gökhan için bir İngiliz menacerlik şirketi aracılığıyla 18 milyon Euro önerildi, yönetim, "20 milyon Euro içeren yazılı bir teklif yapın, değerlendirelim” dedi.

FUTBOL 23.07.2015, 02:46
3780
Gökhan Töre’ye 18 milyon Euro

Beşiktaş geçen sezon şampiyonluk hedefini yakalayamadı ama sergilenen futbolla transferin en gözde takımı oldu.

Senegalli forvet Demba Ba'yı 13 milyon Euro'luk rekor bedelle Çin'e gönderen Siyah-Beyazlılar, genç stoper Atınç'ı da Leipzing'e satarak çok önemli bir gelir elde etti. Bu paranın büyük kısmını transfer çalışmalarına ayıran ve eldeki kadroyu koruyup, güçlendirmeyi hedefleyen Kartal'a tüm planları alt-üst eden bir öneri geldi. Bir ingiliz menacerlik şirketi Gökhan Töre için 18 milyon Euro'luk (Yaklaşık 55 milyon TL) öneri olduğunu söyledi. Daha önce bu oyuncuyu kesinlikle satmayacağını açıklayan ve gelen önerileri bir bir reddeden Beşiktaş Yönetimi ise, “20 milyon Euro'yu içeren resmi bir yazı getirin, biz de ona göre değerlendirme yapalım” yanıtını verdi. 


Dengeler değişti 

Transferde çok yoğun günler geçiren, tozu dumana katan Kartal'da bu baş döndürücü teklif tüm dengeleri yerinden sarstı. Gökhan'ın satılması durumunda bu kez de sağ açığa takviye yapılacak. Teklifin sahibi olan takım ise şimdilik gizli tutuluyor.

Yorumlar (8)
kamal in 5 yıl önce
nekadarda sallama yalan haber buna kim inanır kadir inanır kariyerli demba cin ligine 13 satıldı boş gökhanı ne kariyeri var ne birşeyi 18 vereceklerde orman 20 verinde pazarlk yapalm diyecek güldürmeyin insanı ..ERSANI NASIL SALLAMA İLE CİN LİGİNE BİLE YOLAYAMADIGINIZ GİBİ BOYALI BASIN İNGİLİZLER GÖKHANA APTALLAR YA 18 VERECEK LER İNGİZLER DEMDA ALMADILAR KAZMA GÖKHANI ALACAKLAR. GÖKHANI NECİBİ MUSTAFAYI ERSANI OLCAYI BABALARI BİLİCİN ALMASI LAZIM AMA ODA ALMIYOR BJK YILDIZ DEDİKLERİNİ NEDEN ACABA YANAK ÖPTĞÜREN BİLİC ALMIYOR YANINA ..YEMEZLER ..ŞİMDİDE AYNI TERANEYİ GÜNEŞLE YENİDEN YAŞIYORUZ ..BİLİCİN PRENSLERİNDEN GÜNEŞİN PRENSLERİNE GECTİK GÜNEŞ SEN TÜRKİYE LİGİNİ BJK KAMALARI YENİMİ TANIYORSUNDA HAZIRLIK MACINDAN SONRA KONUŞMALARINA BAK GERCEK BJK YEMİYOR BUNU SENİN SÖYLEDİKLERİNEDE İNMYRLR RAKİPLER HAZIRLIK MACLRNDA YENİ TRANSFERLERİNLE YENİ HOCALARINLA BİLE İLK MACLRNDA BİLE YENİYOR SEN BJK TRFTRLRINA MASALLAR ANLATIYORSUN BU SENEDE BJK 3 KULVARDA 0 GÖZÜKYR ORMANL GÜNEŞLE ZOR
Veli 5 yıl önce
Hepsi yalan Gokhan kesinlikle bu kadar etmez. Haa eger 18 milyon Euro ediyorsa, o zaman Dunyanin tanidigi Ricardo Quaresma 28 milyon Euro eder! Gordunuz iste kral nasil karsilandi. Gokhan ne yapti yani,Sampiyonmu yapti,Derbimi kazandirdi!
ahmet a. 5 yıl önce
quaresma'nın amınakoyim. quaresma'yı kim siker? gökhan'ı tüm avrupa istiyor.
Recep 5 yıl önce
Sikimi istiyor. Yuzune bile bakan yok Sarhos herifin. Tore quaresmanin yaninda ancak malzemeci olabilir. Digerleride!
asiholigan 5 yıl önce
vall a18 mio euro veren varsa hemen verin. disiplinsiz herfi. sezonun sonunu getiremeyen topçudan bişi olmaz. ama gitti mi yerine kimi alırt bu yönetim bide onu hesap edin...olcayı oynetır sağda kesin.
ahmet a. 5 yıl önce
olm siz var ya hakikaten beşiktaş düşmanısız ya. siz varken düşmana gerek yok arkadaş. ben ümidimi kestim bu camiadan.
Zlatan İbrahimovic 5 yıl önce
Zlatan İbrahimovic.....
Kartal 5 yıl önce
Zlatan Ibrahimovic... den başkası olmaz. Başkan neyi bekliyorsun artık.