Gökhan Töre'den anlamlı hareket

Beşiktaş'ın bu sezon parlayan yıldızlarından biri olan Gökhan Töre çok anlamlı bir harekete imzasını attı.

Gökhan Töre'den anlamlı hareket

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in vazgeçilmezlerinden biri olan Siyah-beyazlı taraftarların sevgilisi Gökhan Töre, kendi Instagram sayfası üzerinden ufak bir hayranını mutlu etti.

Yaklaşık 2 ay önce sosyal medyada paylaşım rekorları kıran fotoğrafı kendi Instagram'ından paylaşan Gökhan Töre, "Son gunlerde sosyal medyada yer alan bu fotoğraf sizce de çok etkileyici değil mi? Ben hem cok duygulandim hem de bu minik dişi kartalın yaratıcılığına hayran kaldım. Haydı onu bulup formamı yollayalim." şeklinde yorum yapmıştı.

Gökhan Töre

Ufak Gökhan Töre hayranı kızın adresini bulmayı başaran Gökhan Töre, bugün sosyal medya üzerinden müjdeyi verdi. "Küçük kardeşimizi buldum. Bugün formayı kendisine Iğdır'a yolluyorum. Umarım onu formam ile mutlu edebilirim." diyen Gökhan Töre'ye tebrik mesajları yağdı.

 
Gökhan Töre
YORUM EKLE
YORUMLAR
tekin
tekin - 4 yıl Önce

aferin gökhan adamsın

beşiktaşş
beşiktaşş - 4 yıl Önce

iyi insan olunmadan beşiktaşlı olunmaz.helal gökhan

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Sanada BEŞİKTAŞ forması yakışırdı :)

metin
metin - 4 yıl Önce

sadece forma olmaz gökhan kardeş allah daha cok versin dünyaları kazanıyorsun birde abilik yap bu cocuğun eğitim masraflarını karşıla seneda en fazla 10 bin tl senin 1 haftalık masrafın üniversiteye kadar bu yavrumuzun eğitimiyle ilgilen o zaman büyük ol sadece bir formayla büyüklük olmazbjk li futbolcular neden bu kadar pintisiniz ne lösemi vakfı ne yetim cocuklar ne böbrek vakfı hic birine yardımınız yok anca hep bana hep bana yalandan bir forma yollama gösterisi bir diyaliz makina alın birini 20 bin dolar sevap alın bir mac priminiz deyil bir kisesiz cocuklara oyuncak kıyafet yardımı yapın bir kafalarını okşayın bir mektuba ağlar biri yalandan forma yollar adamlık yardımda bulunmak şov yapmayın yalandan

grkan
grkan - 4 yıl Önce

adam mali yardımıda yapmıştır, saklıyordur sağ elin verdiğini sol elin bilmeyecek misali

besiktas
besiktas - 4 yıl Önce

yazik kendisi yapmis

kartal
kartal - 4 yıl Önce

harclık mahiyetinde deyil metin arkadaş güzel söylemiş okul masraflarını karşılasın üniversiteye kadar o zaman adamlığı görelim barda pavyonda yemesin paraları bir gecede pavyonda yediği pea 5 nsenelik eğitim masrafı......

asabi
asabi - 4 yıl Önce

metin kardeş kusura bakma ama resmen saçmalamışsın. senin haddine mi insanlara şuraya ver buraya ver demek. sen 24 saat yaşıyormusun onlarla. ne biliyorsun hayır yapıyormu yapmıyor mu? daha geçen gün tolga kaptan şehid ailesine göndermedimi yardım. bu ortaya çıktı diye sersenişte de bulunmadı mı? neticede bir şekilde yardımcı oluyorlar ve kimse hayrını söylemek zorunda değil!!! yayın mı yapsın etrafa saçmalayıp duruyorsun. sanırım hayır yapan biri değilsin ki, sağ elin verdiğini sol elin bilmemesi gerek. hadisini bilemiyorsun. en sinir olduğum şey niyet okumacılığı yapmak. unutma kalblerden geçeni bilen yalnızca allahtır!!