Gökhan Töre'de Mutlu Son!

Beşiktaş, Gökhan Töre transferinde sona yaklaşıyor. NTV Spor muhabiri Övünç Özdem, konuyla ilgili son gelişmeleri aktardı.

Gökhan Töre'de Mutlu Son!

Başkan Fikret Orman Kazan'dan döndüğünü ve şu anda İngiltere'de olduğunu belirten Özdem konuyla ilgili, "Rubin Kazan'la büyük ölçüde anlaşmaya varıldı. Bu konunun tekrardan kiralama değil de bonservis konusunda bir anlaşmaya varıldı. Ancak şu an için rakam belirtmek doğru olmaz. Çünkü ödeme durumuna göre rakamın artıp azalacağı söz konusu. Gökhan transferi için verebileceğimiz durum, Rubin Kazan'ın bonservis bedeli olarak belirlediği 7,5 milyon euro'da indirime gittiği ve son rakamı kabul ettiği yönünde" dedi.

Transferdeki son durumun Beşiktaş'ın Gökhan ile anlaşmasına kaldığını vurgulayan Övünç Özdem, "Gökhan'la anlaşma konusunda biraz sıkıntı olacak gibi gözüküyor. Çünkü milli futbolcunun istediği rakam Beşiktaş'ın vermek istediği rakamdam yüksek. Şu anda oyuncuyla anlaşmaya varılmış değil. Beşiktaş, Gökhan ve menajeriyle masaya oturacaktır. Eğer anlaşma olursa transfer tam olarak gerçekleşti diyebiliriz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramin
Ramin - 5 yıl Önce

cok sevindim , cokda bekledik hayirlisi

mahen
mahen - 5 yıl Önce

özel haber yapın. fanatik haberine güvenemioruz

ISVECLI KARTAL
ISVECLI KARTAL - 5 yıl Önce

kaynak pek inandirci gelmedi hadi hayirlisi

enginkeş
enginkeş - 5 yıl Önce

haber dogru gibi ligtvde haber sondakika geçti

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

BU HABERE INANMAK ISTIYORUM...Lütfen ARASTIRIN ..saygilar

mahen
mahen - 5 yıl Önce

Ahmet bulut açıklama yapmış, bize ulaşan birşey yok eger iki klüp anlaştıysa masaya otururuz, şartlarda anlaşırsak olabilir demiş...

Müsayit Rençoğlu
Müsayit Rençoğlu - 5 yıl Önce

yeni site muhteşem olmuş arkadaşlar... herkese teşekkürler... başta fikret başkanımıza tabiki... Allah (cc) onu başımızdan ve yüreğimizden eksik etmesin... benim gül kokulu başkanım...

metin demir
metin demir - 5 yıl Önce

hikayeleri değil gerçek haber değeri olanları yayımlayın farkınız olsun....