Gökhan Töre, Saracoğlu'nda çıldırdı

Beşiktaş ısınmak için sahaya çıktığında gerilim zirve yaptı.

FUTBOL 22.03.2015, 22:50
2351
Gökhan Töre, Saracoğlu'nda çıldırdı

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı başlamadan önce gerilim zirve yaptı. Siyah-Beyazlılar ısınmak için sahaya çıktığında Saracoğlu tribünleri ile Beşiktaş'ın milli yıldızı Gökhan Töre arasında gerilim yaşandı.

Beşiktaş ısınırken, Kadıköy'deki müzik yayınının kesilmesi üzerine Sarı-Lacivertli tribünler Gökhan Töre'ye tepki tezahüratları yükseldi. Futbolcuların yakınında ısındığı tribünden "Silah çeksene silah çeksene Gökhan Töre silah çeksene" tezahüratı başladı. Bunun üzerine Siyah-Beyazlı ekibin yıldızı tezahüratın geldiği noktaya tepki gösterdi. Gökhan'ın karşılık vermesi üzerine tribünleren daha büyük tepki gösterdi. Bazı taraftarlar, "Bize de silah göstersene" diye bağırdı. Gökhan ise, "Ayıp ayıp" diye karşılık verdi.

Isınmak için yeşil çimler üzerinde olan diğer Beşiktaşlı futbolcular Gökhan'ı sakinleştirmeye çalıştı. Karşılıklı atışmaların ardından gerilim azaldı. Gökhan, sahanın bir başka bölümüne geçerek, ısınma hareketlerine devam etti.

Yorumlar (12)
iranlı kartal 6 yıl önce
çıdıracak ne var... sende onlara dönüp "dışın- dışın" deyip elinle ateş ediyor gibi yapabilirsin...tezgaha geliyorsun gökhan burası böyle bir memleket işte... ne derlerse desinler sen espirili haketlerinle cevap ver...
AOK 6 yıl önce
Böyle NE SIS YANSIN NE KEBAP tarzinda mac yöneten korkak ve basiretsiz Hakemlerden, bunlara görev veren MHK dan ve bunlara hicbir reaktion göstermeyen Türkiye Cumhuriyetinden utaniyorum..
AOK 6 yıl önce
Burdan Dembabos icin beste yapan besteciterden bir ricam var..
Leylek Leylek Havada, Yumurtasi Tavada , Geldi bizim Besiktasa, sicti gitti kerata sözlerini Dembabos a beste yaparlarsa cok yerinde olur..
cengiz AKSOY 6 yıl önce
BANA YAPSALAR ONORE ETMIS OLURLAR,GOKHAN NIYE KIZMIS KI,
AOK 6 yıl önce
Fenerbahce Sükrü Saracoglu Stadinda Silahsiz Eskiyalik Yapilmistir, Hakem Bunlara göz yummustur ve Besiktasli Futbolculardan bu ortamda futbol oynamalari ve Gol atmalari istenmistir.. Yaziklar Olsun Türkiye Cumhuriyeti. Futbolun icine ettiler...
mehmet 6 yıl önce
adam olup da şunlara golle karşılık veremedin sahada gezdin durdun. şaşıyorum sizin bu rahatlığınıza.
AOK 6 yıl önce
Besiktas Yönetimi Bu macin kasetini FIFA ya gönderip bilirkisi raporu istemelidir...
Has Kartal 6 yıl önce
beşiktaş kötü futbol oynuyor ve gerçekten korkak oynuyor bu akşam dengenin suyunu çıkarmış rakibi uyutalım bir puan alalım gidelim diyen bir beşiktaş vardı gökhan-kut-meireless in kenarda olduğu bir fnerbahçeyi yenmek aslında işin kolay tarafıydı ama bu cesareti ne bilic ne de oyuncularımız gösteremedi son zamanlarda kriz yönetimi olan bir beşiktaş görmedik yine yönetilemedi bunun dışında aynı yüzler aynı pislikler aynı paranoyalar aynı oyun perdeleri aynı tartışmalar sadece sıkılmadık soğuduk futbola eskiden baş koyardık artık gönül koyduk en kötüsü kabullenmek ama artık yorulduk uzun lafın kısası yarın iş var selametle türk futbolu yolun açık olsun ne diyelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın