Gökhan Töre Bitecek!

Beşiktaş'ta oynamak istediğini açıkça dile getiren Gökhan Töre için menajeri Ahmet Bulut, Rubin'in Avusturya kampına gidiyor. Kartal, en kötü ihtimalle kiralama yoluyla işi bitirecek.

FUTBOL 08.07.2014, 03:43
Gökhan Töre Bitecek!

 Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Rubin Kazan'dan kiraladığı Gökhan Töre'yi yeniden kadroya katmak için yoğun uğraş veriyor. Geride kalan sezonda ortaya koyduğu performansla takımın önemli parçalarından biri haline gelen Gökhan için Rus kulübüyle pazarlıklar yeniden başlatılıyor. Slaven Bilic'in takımda görmek istediği yönünde rapor verdiği Gökhan için menajeri Ahmet Bulut, Rubin Kazan ile bir kez daha masaya oturacak. Öncelik bonservisiyle almak 
Menajer Bulut, Rubin Kazan'ın Avusturya'daki kampına gidecek ve Beşiktaş'ın son teklifini Rus yetkililere bildirecek. Bonservis konusunda anlaşma sağlanırsa Gökhan Töre ile uzun süreli bir sözleşme imzalanması bekleniyor. Ancak Rus kulübü yüksek bonservis bedelinde diretirse, Gökhan Töre yeniden kiralanmaya çalışılacak. Bu arada senelik 2 milyon euro'da direten Gökhan Töre'nin de 1.5 milyon euro'ya 'tamam' dediği ifade edildi.

Yorumlar (0)